Została ogłoszona oficjalna data powrotu grupy.

AKTUALIZACJA: 21 czerwca

Udostępnione dzisiaj rano zakulisowe nagranie, odkrywa rąbek tajemnicy, czego możemy się spodziewać po najnowszym teledysku grupy.


BLACKPINK pojawią się na Vlive jutro o 20:00 czasu koreańskiego.

AKTUALIZACJA: 20 czerwca

Reżyserem teledysku jest Seo Hyun Seung, który czuwał nad powstaniem Boombayah i Playing with fire, a także produkcjami 2NE1 i BIG BANG.
Reprezentant wytwórni zapowiedział, że najbliższa promocja grupy potrwa dwa miesiące.

 

AKTUALIZACJA: 19 czerwca

BLACKPINK wyda pojedynczy singiel, zatytułowany As If It’s Your Last (po koreańsku 마지막처럼), który jest zapowiedzią trzeciego albumu grupy – „SQUARE THREE”. Jest to prezent-niespodzianka dla fanów. Informacje o kolejnej płycie pojawią się po zakończonej promocji As If It’s Your Last. „Piosenka jest jak orzeźwiający, zimny napój, który ma ochłodzić atmosferę przed nadchodzącym gorącem”, powiedział reprezentant wytwórni.

AKTUALIZACJA: 18 czerwca

Wytwórnia YG równocześnie opublikowała zdjęcie Lisy i Rosé. Jednocześnie rozpoczęło się odliczanie do comebacku BLACKPINK. Zostały już tylko 4 dni.

AKTUALIZACJA: 17 czerwca

Nowe zdjęcie przedstawia najstarszą członkinię grupy – Jisoo.

AKTUALIZACJA: 16 czerwca

Rozpoczęła się promocja nadchodzącego albumu BLACKPINK. Kolejno ukazywać się będą zdjęcia członkiń grupy. Jako pierwszą zaprezentowano Jennie. Ponadto pojawiła się informacja, że dwa dni przed comebackiem, dziewczęta wystąpią na „BLACKPINK DEBUT SHOWCASE” w Japonii. Na 9 sierpnia zaplanowana jest premiera ich pierwszego japońskiego albumu.

Oryginalny artykuł: Na początku czerwca reprezentant YG Entertainment poinformował, że BLACPINK wróci jeszcze w tym miesiącu. Pierwsze doniesienia twierdziły, że grupę usłyszymy ponownie między 15 a 20 czerwca. Po niecałym tygodniu oczekiwania, w mediach pojawiła się pierwsza zapowiedź. BLACKPINK wróci 22 czerwca. Teaser to fragment greckiej świątyni, a w tym wypadku Uniwerystet Khyunghee w Seulu, którego część utrzymana jest właśnie w tym stylu. Tam też nagrywany był teledysk.


Wszystkie informacje na temat powrotu dziewczyn będziemy dodawać w tym artykule w formie aktualizacji. Bądźcie czujni!

źródła: (1)(2)(3)(4)(5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.