Czym właściwie jest bratnia dusza? Własną odpowiedź na to pytanie prezentują w swoim najnowszym wspólnym singlu Zico i IU. Sprawdźcie, jakie przesłanie niesie ze sobą SoulMate!

Zico powrócił na scenę z nową muzyką po raz pierwszy od roku. SoulMate, w którym usłyszymy także IU, ujrzało światło dzienne 30 lipca i niemal od razu zyskało popularność. W piosence oboje muzyków zastanawia się nad znaczeniem tytułowej „bratniej duszy”. Artyści tworzą własne wytłumaczenie tego pojęcia: jest to dla nich specjalny przyjaciel, który zna sposób, w jaki działa nasza dusza i niekoniecznie musi ograniczać się do relacji damsko-męskich. Skupiają się także na różnicach w rozumieniu tego przez kobiety i mężczyzn.

Zico po raz kolejny eksperymentował z różnymi typami muzyki. Dało to tym razem połączenie delikatnej i bardziej intensywnej melodii, które mają pokazać wspomniane różne punkty widzenia. Lider Block B sam napisał słowa kawałka oraz skomponował go z pomocą Poptime. Warto dodać, że w refrenie usłyszymy także Crusha (podsumowanie jego ostatniego wydawnictwa znajdziecie TUTAJ). Solistę zobaczymy też w klipie do numeru.

Półtorej godziny po premierze, SoulMate znalazło się w TOP10 rankingów muzycznych w Korei, w tym na szczycie listy Bugs. O 20:30 KST piosenka wskoczyła już na „jedynki” wszystkich notowań realtime. Kawałek nadal utrzymuje się na pierwszym miejscu podsumowania koreańskich list przebojów iChart. Zobaczcie zebrane przez nas wyniki (dane pochodzą z 30 lipca z 12:30 i 13:30 czasu polskiego oraz 31 lipca z 8:30 czasu polskiego).

Jak zazwyczaj, Zico nie promuje się ze swoim solowym materiałem w programach muzycznych. Lider Block B przygotowuje się jednak do pierwszych koncertów z serii „King of the Zungle”. Zagra je 11 i 12 sierpnia w Seulu.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Block B

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.