Na Instagramie głównego producenta YG pojawiły się jego odpowiedzi na komentarze fanów.

O kolejnych krokach w karierach artystów YG Entertainment często dowiadujemy się z konta Yang Hyun Suka na Instagramie. Tym razem producent podzielił się informacjami o comebackach Lee Hi, Seungriego oraz SECHSKIES. Zapewnił, że nagrania do nowej płyty solistki “oficjalnie się rozpoczęły.” Zdradził także, że powrót maknae BIGBANG “wycelowany jest w pierwszą połowę tego roku.” Oprócz tego, Yang Hyun Suk przyznał, że “dwa miesiące temu polecił wszystkim producentom, by skończyli piosenki [dla SECHSKIES] do końca tego miesiąca.”

Dodatkowo, producent odpowiedział na wątpliwości fana iKON w sprawie reality show zespołu – “iKON TV”. Zapewnił, żeby się nie martwić i wyznał, że “dobrze rozumie, jak czują się iKONIC”. 

Comeback Lee Hi jest przekładany przez wytwórnię od zeszłego roku. Przypomnijmy, że początkowo artystka miała wrócić we wrześniu, potem jednak YG zapewniło, że jej nowa płyta zadebiutuje do końca 2017 roku. Seungri zdradził niedawno na swoim Instagramie, że pracuje nad solowym albumem. Najnowszym wydawnictwem SECHSKIES jest natomiast „ANOTHER LIGHT” z września zeszłego roku.

 

źródła zdjęć: Instagram Lee Hi / Facebook BIGBANG / ygfamily.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.