Yang Hyun Suk odpowiedział na kilka pytań dotyczących planów najpopularniejszych artystów YG Entertainment

Na początku, Yang Hyun Suk zabrał głos w sprawie odbywanej przez członków BIGBANG służby wojskowej. Założyciel wytwórni podkreślił, że wszyscy muzycy, którzy są aktualnie w armii, będą mogli powrócić na scenę pod koniec 2019 roku. Mowa tu o: T.O.P, G-Dragonie, Taeyangu i Daesungu. Producent przyznał także, że to bardzo rzadkie zjawisko, aby zespół wciąż był aktywny po ponad 10 latach od debiutu. Jednocześnie padło stwierdzenie, dotyczące rosnącej popularności BIGBANG. Pomimo upływu lat, zespół nadal ma wielu fanów na całym świecie. Yang Hyun Suk wyznał, że ma nadzieję, iż grupa będzie nagrywała jeszcze długie lata. 

Kolejne odpowiedzi związane były z planami WINNER oraz iKON na resztę 2018 roku. EVERYDAY oraz LOVE SCENARIO okazały się dużymi sukcesami. Stąd też pytania fanów dotyczące obu boysbandów. Założyciel YG Entertainment powiedział, że widzi dużo potencjału w obu zespołach. Przyznał także, że obie grupy pracują nad nowymi wydawnictwami pomimo innych aktywności. „Myślę, że będziemy mogli przekazać fanom dobre informacje pod koniec roku”, podsumował Yan Hyun Suk.

Jednym z budzących największe emocje tematów, dotyczących wytwórni YG Entertainment, jest długo wyczekiwany powrót BLACKPINK. Agencja przyznaje, że przygotowania do powrotu dziewcząt trwały zbyt długo, potwierdzając jednocześnie, że comeback girlsbandu zaplanowany jest na 15 czerwca. Grupa zaprezentuje nam pierwszy mini-album, który ma wynagrodzić fanom długie oczekiwanie. Na koniec Yang Hyun Suk dodał, że agencja liczy, iż BLACKPINK będzie w stanie wydawać nowe utwory oraz promować się od czerwca do końca tego roku.

 

źródło: (1)(2)(3)
źródła zdjęć: ygfamily.com/ yg-life.com / Oficjalny Twitter YG Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.