Założyciel YG Entertainment zabrał głos w sprawie planów SECHSKIES, WINNER oraz iKON na ostatnie miesiące 2018 roku.

Yang Hyun Suk za pośrednictwem yg-life.com odpowiedział na najbardziej nurtujące pytania fanów. Pierwszym tematem, który poruszył jest comeback SECHSKIES. Przyznał on, że z powodu „chaotycznego okresu dla grupy” (spowodowanego oskarżeniami wobec Kang Sung Hoona dotyczącymi włamania na teren posesji jego byłego menadżera), prace nad powrotem zespołu zostały zatrzymane. Wytwórnia planuje wrócić do rozmów na temat comebacku po zakończeniu nadchodzących koncertów boysbandu. Dowiedzieliśmy się także, że solowy projekt Jiwona, o którym Yang Hyun Suk informował za pośrednictwem Instagrama, jest w trakcie nagrywania.

Następne pytanie, na które odpowiedział założyciel agencji, dotyczy planów członków WINNER. Yang Hyun Suk przyznał, że materiał na pierwszy solowy album Mino został nagrany już wcześniej. Jednak z powodu koncertów zespołu wytwórnia nie była w stanie znaleźć odpowiedniego terminu na wcześniejszą premierę krążka (więcej informacji o płycie Mino znajdziecie – TUTAJ). Potwierdzony został także comeback WINNER przed końcem 2018 roku. Więcej szczegółów możemy spodziewać się niebawem.

Ostatni rok przyniósł wiele sukcesów dla iKON, zespół nie planuje jednak zwalniać tempa. 31 grudnia premierę będzie miało repackage „NEW KIDS”. Grupa przygotowała nowy utwór, który usłyszymy na krążku. Nagrano także teledysk promujący kawałek. Pomimo tego, iKON nie będzie promowało nowego singla w programach muzycznych. Boysband pragnie skupić się na nowym wydawnictwie, które ukaże się już w 2019 roku. 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter YG Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.