Założyciel YG Entertainment podzielił się z fanami planami BLACKPINK na nadchodzące miesiące.

Najbliższy rok zapowiada się bardzo pracowicie dla jedynego girlsbandu wytwórni. Dziewczęta zapowiedziały występ na festiwalu Cochella, debiut w amerykańskiej telewizji oraz europejską trasę koncertową. Pomimo to, BLACKPINK nie planuje zwalniać tempa. Yang Hyun Suk za pomocą yg-life.com zdradził czego fani mogą oczekiwać w najbliższych miesiącach. 

Wytwórnia przyznaje, że girlsband ma zdecydowanie za mało własnych utworów. Z tego powodu Blinks mogą spodziewać się nowego EP w okolicach marca. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydawnictw grupy, materiał na nadchodzący krążek został przygotowany przez Teddy’ego. Wiemy również, że agencja planuje dwa grupowe comebacki na 2019 rok. 

Po sukcesie solowego debiutu Jennie wytwórnia chce wydać solowe piosenki pozostałych członkiń. Yang Hyun Suk poinformował, że wydawnictwo Rosé jest już gotowe, a premiera jej materiału nastąpi po zakończeniu promocji wspomnianego mini-albumu. W późniejszych miesiącach usłyszymy również solowy materiał Lisy oraz Jisoo. 

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Twitter YGEX Staff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.