Wytwórnia poinformowała fanów o najbliższych projektach swoich artystów.

Po ogłoszeniu pierwszych szczegółów dotyczących debiutu TREASURE 13 oraz powrotu BLACKPINK, założyciel agencji zabrał głos w sprawie planów WINNER, iKON oraz pozostałych artystów YG Entertainment na kolejne miesiące 2019 roku.

Na samym początku Yang Hyun Suk wyznał, że B.I oraz Bobby są w trakcie przygotowań do wydania pierwszego wspólnego krążka. Wiemy również, że wydawnictwo ma zostać utrzymane w typowym dla YG, hip-hopowym klimacie. Po debiucie sub-unitu fani mogą spodziewać się zapowiadanego wcześniej albumu iKON. 

W związku z przepełnionym harmonogramem, członkowie WINNER w porozumieniu z wytwórnią zadecydowali o przesunięciu daty wydania nowego albumu. Agencja odwołała zaplanowane na przyszły miesiąc nagrywanie teledysku, celem dokończenia materiału, który znajdziemy na krążku. Na wydawnictwie usłyszymy również solowe kawałki od Jinwoo oraz Seunghoona. Przypomnijmy, że płyta pierwotnie miała ujrzeć światło dzienne w lutym.

Poruszony został również temat solowych aktywności WINNER. Zgodnie z oświadczeniem, wytwórnia oczekuje, że Mino zaprezentuje kolejny album jeszcze w tym roku. Oprócz tego, do zaprezentowania solowego materiału od roku przygotowuje się także Seungyoon. Pomimo to, nie wiemy na jakim etapie jest projekt lidera grupy. 

Na koniec Yang Hyun Suk dodał, że w późniejszym terminie poinformuje o nadchodzących planach SECHSKIES, Eun Ji Wona, CL, Lee Hi oraz Lee Soo Hyun z AKMU. 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Facebook iKON/Oficjalny Twitter WINNER 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.