Gościem w czerwcowym Allure Magazine był WINNER. Chłopcy odpowiadali na pytania dotyczące swojego comebacku i programu, w którym ostatnio uczestniczyli.

Członkowie zespołu wzięli udział w sesji zdjęciowej do czerwcowego numeru koreańskiej edycji magazynu Allure. W wywiadzie podzielili się doświadczeniami z programu Half-Moon Friends, gdzie opiekowali się przedszkolakami.

– Nigdy wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, że jesteśmy dorośli, aż do teraz. Przez dzieci [z programu Half-Moon Friends] zacząłem pierwszy raz myśleć, co znaczy dorosłość – powiedział w wywiadzie lider zespołu Kang Seung Yoon.

Chłopcy podzielili się również swoimi opiniami na temat małżeństwa. – Odkąd byłem bardzo młody, chciałem szybko wziąć ślub. Niektórzy mówią, że po zawarciu małżeństwa ludzie stają się bardziej poukładani, więc sądzę, że pomogłoby mi to skupić się na muzyce. Jeśli znajdę kogoś, z kim będę chciał się ożenić, nie będę się wahać – przyznał Nam Tae Hyun. Inną opinię od kolegi z zespołu miał natomiast Mino (Song Min Ho). – Chcę wziąć ślub najpóźniej jak się da. Chcę jeszcze skorzystać z życia – opowiada.

WINNER podzielili się także newsami o comebacku. – Wczoraj i dzisiaj nagrywaliśmy nowe utwory. Codziennie do późna piszemy i tworzymy piosenki. Dzięki temu możemy stawać się lepsi, więc powtarzamy ten proces na okrągło. Wrócimy, kiedy będziemy w pełni usatysfakcjonowani wynikami [naszej pracy].

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z sesji do Allure. Wszystkie fotografie dostępne będą w czerwcowym wydaniu magazynu.

Przetłumaczony pełny wywiad WINNER z Allure, będziecie mogli niedługo przeczytać na naszej stronie.

Na oficjalnym Instagramie Allure Korea pojawił się zakulisowy filmik sesji zdjęciowej.

 

 

 

źródło:(1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.