W czerwcowym numerze magazynu przeczytamy wywiad z zespołem.

Już niedługo SEVENTEEN będzie obchodzić swoją pierwszą rocznicę istnienia zespołu. Od 26 maja 2015 roku do dzisiaj może się pochwalić wielkimi osiągnięciami. 8 nagród w kategoriach takich jak Rookie of the Year oraz New Artist Award to dowód, że chłopcy mają w sobie dużo potencjału. Ich nowa piosenka Pretty U zdobyła dotychczas dwie nagrody w programach muzycznych.

Czy taki nagły wzrost sławy coś zmienił?

— Czujemy się jak trochę bardziej zajęci trainees. Po zakończeniu dziennego harmonogramu zawsze ćwiczymy. Naszym celem kiedyś był debiut, ale po nim zdaliśmy sobie sprawę, że mamy nieograniczone możliwości i oczekiwania. Możemy jedynie pracować ciężej – powiedział Mingyu (Kim Min Gyu).

13 członków wydaje się dużą liczbą, jak na boysband. Mimo to chłopcy zawsze podkreślali, że SEVENTEEN jest dla nich jak rodzina i nie czują ścisku. Trudno jest czasem jednak wyróżnić poszczególnych piosenkarzy. Dino (Lee Chan) podkreślał plusy i minusy posiadania licznej grupy. — Używamy wielu różnorodnych konfiguracji na scenie. Główni wokaliści mogą być tancerzami i vice versa.

— Oczywiście jest kilka niezręcznych kwestii – dodaje lider, S.Coups (Choi Seung Cheol). – Przykładowo wykąpanie się zajmuje nam wszystkim sporo czasu. Jemy też bardzo dużo. Ale zawsze jesteśmy razem, więc przyzwyczaiłem się już do tego.

SEVENTEEN mówili również o ich nowej piosence, Pretty U. Hoshi (Kwon Soon Young) tłumaczył, na czym polega odmienność tego utworu. — W tej piosence chcieliśmy podkreślić charakter każdego z członków. Zdecydowaliśmy się na choreografię w musicalowym stylu, bo najlepiej spełnia swoją rolę. Kluczowym elementem tańca są nasze dynamiczne ruchy i wyćwiczone ekspresje.

Cały wywiad oraz sesję zdjęciową znajdziecie w czerwcowym wydaniu Singles Magazine!

 

źródła: (1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.