Na okładce najnowszego magazynu Grazia Korea pojawiła się Sooyoung z SNSD. W wywiadzie mówiła o swojej najnowszej roli w dramie OCN „Squad 38”.

Sesja okładkowa do czerwcowego Grazia Magazine odbyła się w Mediolanie, we Włoszech. Sooyoung (Choi Soo Young) pozuje do zdjęć, ubrana w stylu boho, z przedłużonymi specjalnie na tą okazję włosami.

Podczas wywiadu dla czasopisma, Sooyoung opowiedziała o swojej najnowszej roli w weekendowej dramie „Squad 38”. Będzie ona historią specjalnego oddziału policji, który w celu złapania oszustów podatkowych łączy siły z grupą artystów. Zobaczymy tam również Seo In Guka, o czym pisaliśmy TUTAJ. Tam możecie zobaczyć też zwiastun serialu.

Piosenkarka wcieli się w urzędnika podatkowego (ang. tax assessor). Opisała ona swoją postać jako „bardzo racjonalną, etyczną i postępującą logicznie”. – Jest bardzo młoda, wygląda na słabą, ale kiedy walczy z przestępcami podatkowymi, mówi co chce – opowiada Sooyoung. – Nie znaczy to jednak, że jest upartą [postacią], czy chłopczycą. Robi to wszystko tylko ze względu na swoją pracę – kontynuuje.

Aktorka jest bardzo podekscytowana swoją najnowszą rolą. – Ta postać jest mi bliższa, niż moje inne dotychczasowe. Jest [moja postać] typową salarywomen (pojęcie z języka japońskiego, oznaczające kobietę pracującą w firmie/korporacji za niewielkie pieniądze – przyp.red.), które możemy spotkać dookoła – mówi.

Sooyoung gra w filmach i dramach od 2007 roku. Pierwszą główną rolę dostała natomiast w 2012 roku w dramie tVN „The 3rd Hospital”. Potem zagrała jeszcze w „Dating Agency:Cyrano” (2013) i „My Spring Days” (2014). „Squad 38” będzie natomiast drugą rolą piosenkarki w 2016 roku. Zagrała bowiem główną postać w specjalnej dramie KBS2 „Perfect Sense”.

Będziecie oglądać „Squad 38”?

 

źródła: (1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.