Zespół ogłosił drugą część „VIXX CONCEPTION 2016”.

AKTUALIZACJA 10.08

Jak Wam się podoba teaser FANTASY?

AKTUALIZACJA 9.08

Skrót wszystkich piosenek z nowej płyty usłyszeliśmy 8 sierpnia. Oprócz tego Starcast Naver opublikował dodatkowe zdjęcia, na których widzimy członków VIXX w nowych sceneriach. Możecie zobaczyć je też na naszej stronie.

Kolejną tajemnicą jest krótkie wideo, na którym widzimy fragment choreografii FANTASY. Odpowiedzialni są za nią Keone & Mari Madrid. Małżeństwo współpracowało wcześniej m.in. z BTS (Dope, Fire), 2PM (Higher, ADTOY, Mu House, Guilty Love), Mark Ronsonem (I Can’t Lose) oraz Justinem Bieberem (Love Yourself).

 

AKTUALIZACJA 7.08

Od dwóch dni VIXX podrzuca nam spoilery dotyczące comebacku. Pierwszy z nich, wydany 6 sierpnia, to „FANTASY Music Spoiler”. W wideo zobaczymy Leo grającego na pianinie. Melodia może wydać nam się znana – to pierwsze takty sonaty Księżycowej Ludwiga van Beethovena. Oryginalnie utwór został nazwany sonata quasi una fantasiaco z włoskiego można tłumaczyć jako „sonata na miarę fantazji”.


 

 

 

 

 

 

 

Someone help – It’s just a fantasy – My tragedy – Heaven and hell – Just my fantasy – It’s all mine

(ang. Niech ktoś pomoże – To tylko fantazja – Moja tragedia – Niebo i piekło – Tylko moja fantazja – To wszystko moje)

Spoilery dodane 7 sierpnia zdradzają fragmenty tekstu piosenki. Z dnia na dzień wiemy o comebacku VIXX coraz więcej.

AKTUALIZACJA 5.08

Już 2 sierpnia poznaliśmy harmonogram promocji „Hadesa” do wydania teledysku Fantasy. Niemal każdego dnia możemy spodziewać się nowych teaserów lub plakatów.

Dzień później zobaczyliśmy drugi fragment medaliku, który znamy już od promocji płyty „Zelos”. Kolorystyka zupełnie się różni od poprzedniej części, także obraz w środku serca nie jest spójny. Może to oznaczać zupełnie inny koncept od Dynamite.

4 sierpnia fani otrzymali sesję fotograficzną utrzymaną w klimacie nowej płyty. Uwagę zwracają ciernie owinięte wokół innej części ciała każdego z członków zespołu. „Hades” będzie zawierał, podobnie do „Zelosa”, cztery utwory. Oprócz tego można już zamówić płytę w przedsprzedaży w dwóch wersjach: normalnej i Kinho. Pierwsza będzie zawierać album, jedną z 6 kart oraz plakat.Wersja Kinho różni się kartą Kinho, pocztówką i zestawem kart.

Najnowszą aktualizacją jest klip zapowiadający teledysk piosenki Fantasy.

AKTUALIZACJA 2.08

Powrócił tatuaż Złego Oka, który widzieliśmy w poprzednim teledysku. Dłoń owinięta cierniami należy do Zelosa, czyli w tym koncepcie, lidera zespołu – N.

AKTUALIZACJA 1.08

W nowym teaserze widzimy sześć postaci. Potraficie rozpoznać członków zespołu?

Oryginalny post: Oficjalny teaser stawia sytuację jasno – comeback VIXX już niedługo! Znana jest też jego data. Już 12 sierpnia usłyszymy drugą część „greckiej trylogii” zespołu. Tym razem bogiem w centrum uwagi będzie Hades.

 

 

W starożytnej Grecji, Hades był bogiem świata podziemnego i umarłych. Jego atrybutami były berło i klucze, symbolizujące władzę nad krainą równie ogromną, co ziemia. Hades w oryginalnych legendach był postrzegany jednak pozytywnie. Budził strach wśród greków, ale był też bardzo szanowany za swoją sprawiedliwość.

Postać boga umarłych z pewnością przewinęła się w poprzednich teaserach VIXX CONCEPTION 2016. Przypomnijcie je sobie TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.