Boysband Plan A Entertainment wrócił ze swoim pierwszym single albumem. 

W listopadzie zeszłego roku usłyszeliśmy “From. VICTON”, którym zespół świętował swoją pierwszą rocznicę. Tytułowy singiel, Remember Me, podarował im w prezencie Junhyung z Highlight. Po pół roku od tego wydawnictwa, 23 maja, ukazał się pierwszy singiel grupy – Time Of Sorrow. Jego premierę poprzedziła intensywna promocja, którą mogliście śledzić TUTAJ

Za produkcję kawałka odpowiadają HSND oraz Nano, którego możecie znać z nieistniejącej już grupy HISTORY. W pisaniu słów pomagali im członkowie VICTON – Seungwoo oraz Hanse. Jest to najspokojniejsza promocyjna piosenka boysbandu. Jej delikatne, popowe brzmienie odzwierciedla uczucia zawarte w tekście numeru. Jest to bowiem historia o rozstaniu i trudnym pożegnaniu z miłością.

Chłopcy rozpoczęli już promocję w programach muzycznych. Po raz pierwszy zaprezentowali się w czwartkowym M!Countdown, a występ z show znajdziecie poniżej.

Na portalu Melon opublikowane zostały fotografie zza kulis kręcenia klipu do Time Of Sorrow. Całą galerię zobaczycie także u nas:

 

źródła: (1)(2)
źródło zdjęcia: Melon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.