Trzeci klip GOT7 przekroczył granicę 100 milionów wyświetleń na YouTube.

Never Ever pochodzi z ostatniej części trylogii „Flight Log” – „Arrival”. Płyta ukazała się 13 marca 2017 roku. Album został ciepło przyjęty wśród międzynarodowej publiczności. Teledysk do tytułowego kawałka był do niedawna najczęściej oglądanym klipem GOT7 w ciągu pierwszej doby od premiery, z około 4,3 milionami wyświetleń. Najnowszy singiel grupy, Look, pobił jednak ten rekord o ponad 2 miliony.

Piosenka wyszła spod pióra J.Y. Parka, czyli założyciela JYP Entertainment. Pokazała dojrzałą i męską stronę boysbandu, a swoim elektronicznym brzmieniem świetnie wpisała się w panujące wówczas trendy muzyczne. Jej słowa mówią o mężczyźnie, który jest całkowicie pewny swoich uczuć. Obiecuje ukochanej, że nigdy jej już nie opuści. Never Ever zdobyło łącznie 4 statuetki w koreańskich programach muzycznych.


Z okazji 100 milionów wyświetleń klipu, zespół udostępnił niepublikowane wcześniej dance practice do Never Ever:


Jest to trzeci klip boysbandu JYP Entertainment, który osiągnął taki sukces. Wcześniej udało się to Just Right oraz If You Do. Oprócz GOT7, w “klubie 100 milionów” są również: PSY, BIGBANG, BTS, Taeyang, G-Dragon, TWICE, 4Minute, HyunA, 2NE1, Girls’ Generation, Taeyeon, f(x), EXO, Super Junior, BLACKPINK, Red Velvet oraz Chanyeol i Punch.

 

źródło zdjęcia: Oficjalna Strona GOT7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.