Kolejny teledysk GOT7 dołączył do “klubu 100 milionów”.

If You Do promowało czwarty mini-album boysbandu, “Mad”. Płyta zadebiutowała 29 września 2015 roku. Singiel na długo zostanie w pamięci GOT7 oraz fanów grupy, bo to właśnie za niego zespół dostał swoją pierwszą statuetkę w programie muzycznym. If You Do wygrywało w SBS MTV The Show przez 3 tygodnie z rzędu – 6, 13 oraz 20 października 2015. Nagranie z momentu wręczenia pierwszej nagrody znajdziecie TUTAJ.

W pisanie utworu zaangażowani byli Sam Lewis oraz grupa Black Eyed Pilseung. Wspólnie stworzyli między innymi Touch My Body Sistar oraz hity TWICE – Like Ooh-AhhCheer Up czy TT. Jest to taneczny kawałek, w której główną rolę gra bas i dźwięki perkusji. Emocjonalny tekst opowiada o mężczyźnie, który jest już zmęczony lekceważącym zachowaniem swojej partnerki. 

Jest to drugi teledysk GOT7, który może pochwalić się 100 milionami wyświetleń. W marcu 2017 roku tę granicę przekroczyło bowiem Just Right, o czym przeczytacie TUTAJ. W „klubie 100 milionów” są również PSY, BIGBANG, Taeyang, G-Dragon, BTS, 4Minute, HyunA, 2NE1, Girls’ Generation, Taeyeon, f(x), EXO, Super Junior, TWICE, BLACKPINK oraz Chanyeol i Punch.

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalna strona GOT7 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.