Na social media gugudan pojawił się tajemniczy teaser.

AKTUALIZACJA: 6 lipca

Na Twitterze gugudan pojawił się zwiastun choreografii do najnowszej piosenki SEMINA. Zobaczcie wideo poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 5 lipca

Na social media gugudan możemy znaleźć tracklistę płyty. Oprócz tytułowego kawałka usłyszymy tam jeszcze jeden utwór – Ruby Heart. Warto dodać, że przy pisaniu tekstu głównej piosenki brała udział Mina.

 

 

AKTUALIZACJA: 4 lipca

Poznaliśmy okładkę cyfrowego albumu oraz szczegóły fizycznych wersji: CD i kinho. Szczegóły znajdziecie na grafikach opublikowanych przez Jellyfish Entertainment:

 

AKTUALIZACJA: 3 lipca

Na social media gugudan pojawiły się zdjęcia teaserowe promujące debiutancki materiał unitu SEMINA. Zobaczcie je w galerii:

 

AKTUALIZACJA: 2 lipca

Wiemy jak będzie nazywać się tytułowa piosenka unitu SEMINA. 샘이나 oznacza po koreańsku „zazdroszczę”. Jest to również gra słów – tytuł czyta się tak samo jak nazwę trio (kr. saem-i-na).

 

AKTUALIZACJA: 1 lipca

Drugi sub-unit gugudan będzie nazywać się SEMINA, od pierwszych sylab imion jego członkiń. Jellyfish Entertainment podzieliło się nagraniem z sali treningowej, gdzie dziewczęta ćwiczyły choreografię do Something New. To kawałek, który Sejeong, Mina i Nayoung zaprezentowały na pierwszych eliminacjach w „Produce 101”. Nagranie tamtego występu znajdziecie TUTAJ.

 

AKTUALIZACJA: 29 czerwca 

Jellyfish Entertainment poinformowało, że Sejeong, Nayoung i Mina wydadzą wspólnie singiel. Kawałek będzie miał swoją premierę 10 lipca. Nie wiadomo jeszcze jak będzie się nazywać.

Oryginalny post: O północy KST 29 czerwca na Twitterze gugudan została opublikowana nowa animacja. W podpisie posta znajdziemy imiona Sejeong, Miny i Nayoung oraz napis „coming soon”. Przypomnijmy, że dziewczęta w tym składzie pojawiły się w pierwszym sezonie „Produce 101”. Do ostatecznego składu I.O.I dostały się jednak tylko Sejeong i Mina.

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem gugudan jest singiel „Act.4 Cait Sith” z tytułowym The Boots. Więcej pisaliśmy o krążku w naszym podsumowaniu – TUTAJ.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter gugudan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.