To już czwarta część bajkowego konceptu gugudan. Tym razem dziewczęta zinterpretowały opowieść o kocie w butach. Co znajdziemy na najnowszym krążku zespołu?

Tytułowym kawałkiem „Act.4 Cait Sith” gugudan zostało The Boots. Piosenkę skomponował m.in. Erik Lidbom, który wcześniej pracował chociażby z TVXQ, SHINee, VIXX, SNSD czy GFRIEND. Melodia utworu jest oparta na gwizdaniu, któremu towarzyszy mocny beat. W tekście dziewczęta zachęcają nas do uwierzenia w siebie i nie przejmowania się opiniami innych osób. Numer miał pokazać inne oblicze gugudan niż te, które widzieliśmy w poprzednich wydawnictwach grupy. Pokazuje to chociażby bardziej odważna choreografia czy teledysk.

Pozostałe piosenki z „Act.4 Cait Sith” zostały nagrane jednak w innym stylu niż tytułowe The Boots. Pierwsza z propozycji „ze strony B” to Silly, uroczy utwór z rytmicznym beatem i lekkimi dźwiękami syntezatora. Numer opowiada o zakochaniu, które sprawia, że obie strony związku stają się zestresowane i niepewne swoich zachowań. Mimo wszystko są sobą zauroczeni. Trzeci kawałek z płyty, Lovesick, jest w spokojniejszym tonie. Piosenka w średnim tempie z gitarą w tle mówi o byciu „chorym z miłości”. Dziewczęta nawiązują w tekście do różnych objawów zakochania, które można pomylić z początkiem różnych schorzeń, takich jak gorączka czy brak tchu.

Już w dniu premiery wydawnictwa, gugudan zaprezentował się po raz pierwszy z nowymi piosenkami w programie muzycznym. W M!Countdown zespół wystąpił z The Boots oraz Lovesick. Od tamtego czasu girlsband promuje się w telewizyjnych show: KBS Music Bank, MBC Music Core i SBS Inkigayo.

Jellyfish Entertainment podzieliło się także dance practice dziewcząt z The Boots. Wideo znajdziecie poniżej:

Ponadto agencja opublikowała na Naverze galerię zdjęć zza kulis kręcenia klipu do tytułowego kawałka „Act.4 Cait Sith”. Fotografie znajdziecie też u nas:

 

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.