Nowa piosenka wokalisty Block B całkiem dobrze poradziła sobie w koreańskich notowaniach muzycznych.

Love Me Or Not jest duetem Taeil’a i Sejeong z gugudan. Kawałek to piosenka miłosna w średnim tempie. Za jej produkcję odpowiada Park Kyung oraz SCORE i Megatone. W tekście, również napisanym przez rapera Block B, artyści opowiadają o emocjach związanych z fazą przed rozpoczęciem nowego związku. Oboje są niepewni swojego uczucia i przeżyć partnera. Przypomina to popularną grę w „kocha, nie kocha”, w której obrywa się płatki z kwiatka, próbując zgadnąć, czy nasza sympatia odwzajemnia uczucie.

Do kawałka nie wydano teledysku, ale fani mogli zobaczyć dwa wideo z Taeil’em i Sejeong śpiewającymi na żywo. Poniżej obejrzycie wersję z kanału 1theK, film Dingo Music znajdziecie TUTAJ


Singiel godzinę po wydaniu znalazł się na 3. miejscu listy Genie i 4. notowania Bugs. Później trafił na szczyty tych notowań. Love Me Or Not nieźle poradziło sobie też w rankingu Soribada, gdzie niecałą dobę po premierze był drugi. Dokładne wyniki możecie sprawdzić poniżej (dane pochodzą z 12 czerwca z 12:30 i 14:30 czasu polskiego oraz z 13 czerwca z 7:30 czasu polskiego).

Na portalu Naver pojawiła się także zakulisowa galeria zdjęć z nagrywania wideo dla 1theK i Dingo Music. Możecie zobaczyć ją też poniżej! 

 

 

Ujął Was duet Taeil’a i Sejeong?

 

źródło:(1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.