Pod obozem w Nonsan zebrało się ponad 200 fanów, aby pożegnać muzyków.

Z k-popowych idoli, którzy w 2017 roku rozpoczną służbę w armii, to właśnie T.O.P (Choi Seung Hyun) oraz Junsu (Kim Jun Su) pierwsi opuścili świat show-biznesu. Obaj artyści uprzedzili, że nie planują pożegnalnego spotkania z fanami. Mimo to, 9 lutego przed ośrodkiem treningowym w Nonsan zebrało się ponad 200 młodych ludzi w nadziei na zobaczenie swoich idoli i przekazanie im wsparcia. Niektórzy przyznali, że przyjechali aż z Chin lub Japonii. Wielu z nich trzymało tabliczki z napisem „Trzymaj się Seung Hyun” lub „Będziemy na ciebie czekać, Jun Su”.

W odpowiedzi, Kim Jun Su oraz Choi Seung Hyun napisali krótkie wiadomości na swoich social media.

Jestem wdzięczny za Wasze wsparcie przez 13 lat oraz niesamowite wspomnienia. Publikuję to zdjęcie, ponieważ uważam, że muszę się porządnie pożegnać. Jeszcze się spotkamy”, Jun Su uspokajał swoich fanów na Instagramie. Wcześniej żegnał się jeszcze poprzez transmisję na V Live.

T.O.P zaoferował krótszą i bardziej powściągliwą wiadomość, którą zaraz usunął. Napisał, „Chciałbym, żeby odbyło się to bez zbędnej uwagi [low-key]. Zrozumcie mnie, nawet, jeśli odchodzę bez pożegnania. Przepraszam.”

Artyści przejdą przez czterotygodniowy trening, po którym rozpoczną służbę w Wojewódzkim Oddziale Policji Gyeonggi oraz Miejskim Oddziale Policji w Seulu.

 

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.