Big Hit Entertainment poinformowało o zmianie dat koncertów w ramach trasy “Map Of The Soul”. Powodem rozwijająca się pandemia koronawirusa.

Przez rozwijającą się pandemię COVID-19 i obostrzenia wielu krajów co do imprez masowych, wytwórnia BTS zdecydowała o przesunięciu najbliższej trasy koncertowej zespołu. Przeczytajcie tłumaczenie całego oświadczenia agencji:

Dzień dobry. Tutaj Big Hit Entertainment.

Poniżej znajduje się oświadczenie dotyczące harmonogramu koncertów trasy “Map Of The Soul” BTS.

Podjęliśmy decyzję o całkowitym przełożeniu tournée “Map Of The Soul”, które w pierwotnej wersji miało rozpocząć się w kwietniu 2020.

Wraz ze światowym rozpowszechnianiem się COVID-19, seulskie występy trasy zostały odwołane już w lutym, [a] północnoamerykańskie koncerty przesunięto w czasie w marcu. Sprzedaż biletów na europejskie i japońskie występy zbliża się nieuchronnie.

Trasa wymaga udziału personelu i pracowników z wielu miejsc na świecie oraz globalnych systemów logistycznych. Nawet jeśli są kraje i miasta, w których sytuacja [z wirusem SARS-CoV-2 – przyp. red.] znacząco się poprawiła, w tym również w Korei, trudno nam podjąć decyzję o rozpoczęciu tournée w oparciu o ostatnie informacje. Naturą koncertów BTS są podróże zagranicznych fanów do miejsc, w których odbywa się show, co byłoby trudne przy obowiązujących ograniczeniach w przekraczaniu granic. Ponadto, niemożliwym jest przewidzenie daty pierwszego występu, który rozpocznie całą trasę.

Z tego powodu podjęliśmy bardzo trudną decyzję o zawieszeniu ogłoszonego wcześniej harmonogramu trasy i utworzeniu nowego.

Big Hit Entertainment całkowicie zmieni daty koncertów z tournée i przekaże te informacje fanom, gdy sytuacja stanie się na tyle klarowna, by móc to zrobić. Może to wymagać czasu, [ponieważ] sytuacja z COVID-19 cały czas się rozwija. Będziemy jednak pracować, by BTS i ich fani mogli się ze sobą spotkać najszybciej, jak to możliwe. Utworzymy także dodatkowe kanały kontaktu naszych artystów z ich fanami i odpowiedzieć na “nową normalność”, w której czekamy na rozpoczęcie aktywności zatrzymanych przez COVID-19.

Decyzja o zmianie harmonogramu trasy została podjęta, gdyż zdrowie i bezpieczeństwo naszych artystów i ich fanów jest naszym priorytetem. Poświęciliśmy dużo czasu, by przygotować jak najlepsze występy i dziękujemy za Waszą cierpliwość, [dzięki której] staramy się stworzyć najlepsze show. Ze szczerym zaangażowaniem co do przejrzystości naszych działań, będziemy w przyszłości informować Was na bieżąco o zmianach.

Prosimy o wyrozumiałość co do decyzji o trasie “Map Of The Soul” i okoliczności, w których została podjęta. Będziemy dążyć, by wrócić do Was z najlepszymi koncertowymi doświadczeniami.

Dziękujemy.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Big Hit Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.