Na najnowszym singlu wokalistki znajdziecie historie o zdradzieckiej miłości i toksycznym związku. Sprawdźcie szczegóły nowego wydawnictwa Sunmi w naszym artykule!

Sunmi powróciła 23 lutego z długo wyczekiwanym materiałem. Jest to pierwszy comeback solistki po pporappippam z czerwca zeszłego roku. Nowe propozycje artystki wyraźnie odcinają się od jej ostatnich utworów i są symbolicznym ukłonem w stronę debiutanckiego Full Moon. Wizuale obu projektów są zbudowane na 3 kolorach – czarnym, białym i czerwonym – które oddają tajemniczy charakter tych kompozycji.

Tytułowe TAIL to uwodzicielski, pełen kobiecego seksapilu utwór. Pierwszym skojarzeniem po obejrzeniu MV jest wyraźna inspiracja wyreżyserowanym przez Pitofa filmem „Kobieta Kot” z 2004 roku. Warto zwrócić również uwagę na scenę, gdy wybranek bohaterki trzyma jej rękę, jednak umyślnie luzuje uścisk i puszcza jej dłoń, a ona spada z okna. Kobieta ginie w wypadku, jednak po chwili wraca do życia, aby zemścić się na byłym kochanku. Dzięki kocim mocom artystka odradza się silniejsza i dużo bardziej przebiegła. Głównym elementem singla, o którym nie sposób nie wspomnieć jest ogon. Teledysk idealnie obrazuje pełen skrajności i ekscentryczności tekst. Solistka śpiewa bowiem o szaleńczej miłości, egoizmie i chęci władzy, które ostatecznie prowadzą do zabójstwa. 

 
What The Flower to wyjątkowo dojrzały muzycznie utwór z pogranicza jazzu i R&B. Najważniejszym elementem piosenki jest jednak wokal Sunmi. Artystka swoim głosem zachęca tym samym odbiorcę, aby skupił się na tekście, który opowiada o toksycznym związku i bolesnym rozstaniu. Nie można pominąć, że tytuł What The Flower jest widoczną gołym okiem zabawą słowem zastosowaną, aby dodać nieco pozornej łagodności całej kompozycji. 

 
Sunmi promowała swoją nową muzykę m.in. w M COUNTDOWN. Artystka dała także akustyczny mini koncert. Oba występy znajdziecie poniżej. 

 
 
Źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.