W marcu grupa wyda swój nowy album. W promocjach krążka nie będzie brał jednak udziału Mingi, który przebywa na hiatusie związanym ze złym stanem zdrowia. Agencja grupy wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

AKTUALIZACJA: 1 marca

MV do najnowszego comebacku ATEEZ jest już dostępne. Możecie obejrzeć je poniżej:


 

AKTUALIZACJA: 28 lutego

Dzisiaj dostaliśmy teaser do MV 불놀이야 (I’m The One), które swoją premierę będzie miała już jutro!

 

AKTUALIZACJA: 27 lutego

Do premiery najnowszego albumu zostały raptem dwa dni, a dzisiaj dostaliśmy zdjęcie zapowiadające MV jak i samą płytę.

 

 

 

AKTUALIZACJA: 26 lutego

ATEEZ za pośrednictwem nowego filmiku na ich oficjalnym kanale YouTube podzieliło się z fanami skrótem wszystkich piosenek znajdujących się na albumie! Koniecznie przesłuchajcie ich:

 

AKTUALIZACJA: 25 lutego

Dzisiaj dostaliśmy performance preview do tytułowej piosenki z albumu – 불놀이야 (I’m The One)! Klip możecie zobaczyć poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 24 lutego

Na dworze coraz cieplej za sprawą nowego plakatu od ATEEZ utrzymanego w gorącym klimacie!

 

 

AKTUALIZACJA: 23 lutego

Poznaliśmy dzisiaj tytuł piosenki, z którą ATEEZ wraca już 1 marca! Brzmi on I’m The One. Poza tym dostaliśmy też listę wszystkich utworów znajdujących się na nadchodzącym albumie.

AKTUALIZACJA: 21 lutego

Ostatnie, indywidualne zdjęcia comebackowe należą do Jongho i Wooyounga, którzy zajmują pozycję maknae w zespole.

AKTUALIZACJA: 20 lutego

San oraz Yeosang to bohaterzy dzisiejszych teaserów opublikowanych na oficjalnych kontach ATEEZ.

 

 


 

AKTUALIZACJA: 19 lutego

Zespół zdecydowanie nie daje odpocząć fanom w trakcie przygotowań do comebacku! Dzisiejsze zdjęcia Yunho i Seonghwy idealnie na to wskazują.

AKTUALIZACJA: 18 lutego

Lider ATEEZ również dzisiaj króluje na social media grupy ze swoimi indywidualnymi teaserami.

 


 

AKTUALIZACJA: 17 lutego

Najnowsze zdjęcia grupowe zespołu ewidentnie wskazują na to, że w trakcie tego comebacku będzie mogli zobaczyć ATEEZ w różnych wydaniach – delikatnych flower boys oraz mocnych bad boys. 

AKTUALIZACJA: 16 lutego

Dzisiejszy filmik z konceptem znacznie różni się klimatem od poprzednich jeszcze bardziej podsycając oczekiwania ATINY na comeback. Sami możecie o tym się przekonać, oglądając filmik poniżej:

 

To nie koniec niespodzianek na dziś! Opublikowano kolejny, indywidualny teaser lidera ATEEZ – Hongjoonga.

 

AKTUALIZACJA: 15 lutego

Na social mediach ATEEZ pojawiła się kolejna grafika zapowiadająca comeback zespołu oraz tajemniczy tekst I’m the one in my zone.

 

AKTUALIZACJA: 13 lutego

Ostatnim członkiem zespołu, który dostał swoje zdjęcia teaserowe jest maknae – Jongho. Dodatkowo grupa podzieliła się filmikiem przedstawiającym cały koncept ich comebacku, który możecie obejrzeć poniżej:


 

AKTUALIZACJA: 12 lutego

San i Wooyoung – to oni są bohaterami dzisiejszych zdjęć zapowiadających zbliżający się comeback ATEEZ.

AKTUALIZACJA: 11 Lutego

Dzisiejsze teasery zostały poświęcone Yunho i Yeosangowi, którzy jako jedyni w trakcie tego comebacku mają zostawiony naturalny kolor włosów – czarny.

AKTUALIZACJA: 10 lutego

Na pierwszy ogień dostaliśmy solowe zdjęcia lidera ATEEZ – Hongjoonga oraz Seonghwy zajmującego pozycję visuala.

AKTUALIZACJA: 9 lutego

Zespół podzielił się dzisiaj dwoma grupowymi zdjęciami konceptowymi w klimacie nowego wydawnictwa, które zobaczycie poniżej:

Premiera albumu została zaplanowana na godzinę 18:00 KST (10:00 czasu polskiego).

AKTUALIZACJA: 7 lutego

Na oficjalnych kontach zespołu w mediach społecznościowych pojawił się harmonogram nadchodzącego comebacku. Już w następnym tygodniu dostaniemy solowe, jak i grupowe zdjęcia, teasery oraz specjalne plakaty zapowiadające nadchodzącą płytę.

 

AKTUALIZACJA: 6 lutego

ATEEZ ujawniło nazwę nadchodzącego albumu –  „ZERO: FEVER Part.2”. Jest on kontynuacją poprzedniej płyty, która ukazała się w zeszłym roku.

 

Oryginalny wpis: W czwartek, 4 lutego, na mediach społecznościowych ATEEZ pojawił się tajemniczy wpis zapowiadający comeback zespołu. Fani dopatrzyli się na zdjęciu symboli charakterystycznych dla poprzednich piosenek zespołu – fedory z HALA HALA czy też statku z Illusion.

Dzień później zobaczyliśmy nowy post ze zdjęciem oraz kawałkiem tekstu. Według fanów może on pochodzić z głównej piosenki nadchodzącego krążka, jednak nie jest to potwierdzone.

W związku z nadchodzącym powrotem zespołu, KQ Entertainment wydało oświadczenie na temat Mingiego, który od 15 listopada 2020 roku przebywa na hiatusie ze względu na zaburzenia lękowe.

Witajcie!
Z tej strony KQ Entertainment.
 
Po pierwsze chcielibyśmy podziękować ATINY, które pokazują nieustanną miłość i zainteresowanie ATEEZ. Chcielibyśmy Was również poinformować o stanie [zdrowia] Mingiego oraz jego udziale w aktywnościach związanych z nowym albumem.
 
Mingi skupił się na swoim leczeniu od listopada. Pracował nad poprawą swojego zdrowia oraz odpoczywał. Od momentu,  kiedy przeszedł na hiatus szuka stabilizacji psychologicznej. W rezultacie przedyskutowaliśmy jego sytuację zdrowotną z jego rodzicami oraz psychologiem, odnośnie wznowienia aktywności z zespołem.
 
Jednakże ze względu na to, że Mingi nie wrócił do pełni zdrowia, wspólnie zdecydowaliśmy, że jego powrót do aktywności mógłby spowodować większy niepokój o jego zdrowie wśród członków ATEEZ, jak i ATINY, a nawet samego Mingiego. Dlatego postanowiliśmy skupić się na jego wyzdrowieniu.
 
Z tego powodu prosimy o zrozumienie, że tym razem ATEEZ będzie promować się w siódemkę, a nie jako cała grupa. Jednak z racji tego, że utwory na nowym albumie zostały nagrane przed hiatusem, nadal będziecie mieć możliwość usłyszenia głosu Mingiego w piosenkach.
 
Prosimy o Wasze wsparcie, aby Mingi mógł wrócić zdrowy i w pełni sił. Po jego powrocie poinformujemy Was o jego dalszych aktywnościach.
 
Dziękujemy.

 

Ostatni comeback ATEEZ miał miejsce w lipcu 2020 roku z albumem “ZERO : FEVER Part. 1” i piosenką INCEPTION. Warto przypomnieć, że kawałek został wybrany przez fanów w głosowaniu zorganizowanym przez wytwórnię i zespół.

 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter ATEEZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.