Koreańskie media obiegła informacja o solowym debiucie Sungwoona. Star Crew Entertainment wydało w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

AKTUALIZACJA: 7 stycznia

Star Crew Entertainment potwierdziło oficjalnie, że Sungwoon wyda solowe wydawnictwo pod koniec lutego. W oświadczeniu agencji przeczytamy także, że wokalista bierze czynny udział w tworzeniu krążka i zajmuje się produkcją utworów na płytę. Póki co, przed artystą jeszcze ostatnie aktywności Wanna One.

Oryginalny post: Ostatniego dnia grudnia zakończyły się kontrakty Wanna One. Z tego powodu media zalała fala informacji o dalszych krokach w karierach członków grupy z Produce 101. Pod koniec listopada dowiedzieliśmy się, ze Sungwoon wróci do HOTSHOT (przeczytacie o tym TUTAJ). Wraz z pierwszym dniem nowego roku na portalach pojawiły się doniesienia na temat solowego albumu wokalisty, który mielibyśmy usłyszeć pod koniec lutego lub na początku marca

Star Crew Entertainment wydało oficjalne oświadczenie w tej sprawie. “Nic nie jest jeszcze ustalone. Oficjalne promocje Wanna One zakończyły się dopiero wczoraj. Ha Sung Woon był pod skrzydłami innej agencji i nie mamy nic, czym moglibyśmy się podzielić. Najpierw czeka go odpoczynek”, przeczytamy w wypowiedzi wytwórni. Agencja przyznała jednak, że nie wyklucza takiego scenariusza. Dyskusje na ten temat rozpoczną się jednak dopiero, kiedy Sungwoon wróci do pracy.

Chociaż kontrakty Wanna One straciły swoją ważność 31 grudnia, grupa oficjalnie pożegna się z fanami podczas swoich ostatnich koncertów pod koniec stycznia. Przypomnijmy też, że inny członek HOTSHOT, Taehyun, wyda w styczniu swój solowy album. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Wanna One
źródła: (1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.