Druga piosenka z singla “SQUARE TWO” dobiła magicznej granicy wyświetleń na YouTube.

Ostatnia, z do tej pory wydanych piosenek BLACKPINK, przekroczyła granicę 100 milionów odtworzeń. STAY swoją premierę miało w ramach podwójnego singla “SQUARE TWO” 31 października 2016 roku. Na albumie znalazł się jeszcze kawałek PLAYING WITH FIRE oraz akustyczna wersja debiutanckiego WHISTLE.

STAY jest najspokojniejszą propozycją z dotychczasowego dorobku zespołu. Zwraca on uwagę na same dziewczyny, które są nie tylko zadziorne, ale również sentymentalne. W teledysku czują się wyobcowane między opuszczonymi budynkami, które w przeszłości tętniły życiem. Dużą rolę w tworzeniu melancholijnego klimatu odgrywa harmonijka i gitara, na której gra Rosé. Ich smutek kończy się dopiero wtedy, gdy wszystkie cztery spotykają się i wspólnie cieszą się chwilą. Tekst utworu skupia się na innej kwestii samotności, a dokładnie odrzuceniu przez ukochaną osobę. W refrenie dziewczęta śpiewają, że nie wymagają dużo, tylko żeby ta osoba z nimi została. Za produkcję odpowiadali główni muzycy wytwórni, czyli Future Bounce i Seo Won Jin, który pracował z G-Dragonem czy 2NE1.


Wśród teledysków wyświetlonych ponad 200 milionów razy są BOOMBAYAH, As If It’s Your Last oraz PLAYING WITH FIRE. Do tej granicy zbliża się również WHISTLE.

 

źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.