Znamy już kolejny głos SM STATION! 

Fani EXO niedawno dostali od SM STATION prezent w postaci kolaboracji Baekhyuna z K.Will’em, a już w tym tygodniu czeka na nich kolejny głos z zespołu. Na portalach społecznościowych SM TOWN pojawiło się czarno-białe zdjęcie Lay’a z gitarą (widoczne powyżej). Dzięki temu wiemy, że to właśnie Zhang Yixing będzie kolejną gwiazdą projektu. Tym samym dołączy on do trzech głównych wokali EXO, którzy wcześniej zaśpiewali dla SM STATION. Piosenka nosi tytuł „Monodrama” i zadebiutuje 27 maja.

AKTUALIZACJA 25.05

Na profilu SM TOWN w aplikacji Vyrl opublikowane zostało kolejne zdjęcie promujące kolaboracje Lay’a z SM STATION.

AKTUALIZACJA 26.05

Pierwszy w historii SM STATION utwór w języku chińskim jest już dostępny. Piosenka opowiada o nieszczęśliwej miłości, tekst i teledysk ze sobą współgrają. Klip możecie zobaczyć także u nas:

SM STATION to projekt wytwórni, który jest realizowany od 27 stycznia 2016 roku. Ma na celu cotygodniowe wydawanie jednego singla wykonywanego przez wokalistę SM Entertainment w towarzystwie artysty czy producenta spoza wytwórni. Pierwszy singiel, Rain, w wykonaniu Tae Yeon z Girls’ Generation zadebiutował 2 lutego (czasu europejskiego). Każdy następny klip pojawiał się co piątek. Do tej pory w projekcie wzięli udział między innymi D.O. i Chen z EXO, Eric Nam czy Amber i Luna z f(x).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.