Nie musimy już dłużej czekać – solowy album Jong Hyuna jest już dostępny!

Od ponad roku od wydania mini albumu „BASE”, możemy znów usłyszeć Kim Jong Hyuna! „Good (She is)” to pierwsza pełna płyta w karierze piosenkarza. 24 maja o północy czasu koreańskiego na platformie MelOn pojawił się pełen krążek. Jednocześnie wytwórnia SM Entertainment opublikowała na swoim kanale YouTube teledysk do tytułowej piosenki o takiej samej nazwie.

Teledysk utrzymany jest w stylu pop-art. Wyróżnia go jednak przyciemnienie jaskrawych kolorów. Na planie przeważa żółty, zarówno w ubraniach, jak i w oświetleniu. To nawiązuje do placu budowy – tematu często wykorzystywanego w modernizmie. Użycie przedmiotów codziennego użytku, takich jak szpulek czy hamburgera, również wskazują na inspirowanie się pop-artem. Całemu teledyskowi towarzyszy elektryczna muzyka z charakterystycznym basem. Słowa oraz melodia szybko wpadają w ucho, dzięki czemu słuchacz szybko je zapamiętuje. Tekst napisał sam Jong Hyun, a w komponowaniu muzyki pomogli mu m.in. Philtre oraz Crush, z którym artysta już kiedyś współpracował. Efektem ich kolaboracji była piosenka 한마디 (Your Voice).

„Good (She is)” została zapowiedziana tydzień przed premierą. Każdego dnia Jong Hyun dodawał nowe teasery oraz zdjęcia promujące album. Możecie przeczytać o tym na naszej stronie.

Na krążku znajduje się 9 utworów. Jong Hyun jest autorem wszystkich tekstów, a skomponował 8 kawałków.

O godzinie 13 (20 KST) Jong Hyun zorganizował Showcase, na którym zaśpiewał fragmenty swoich piosenek. Na platformie V dostępne jest wideo z tego eventu.

Promocja „Good (She is)” dopiero się rozpoczęła. Jong Hyun ma zaplanowane wiele występów. 25 kwietnia pojawi się w sesji zdjęciowej dla Dazed&Confused Korea. Przez trzy tygodnie od premiery albumu będzie występował w największych programach muzycznych, czwartkowym M!Countdown, piątkowym KBS Music Bank, sobotnim MBC Music Core oraz niedzielnym SBS Inkigayo. Oprócz tego trzy razy odwiedzi radio. Najbliższa audycja „Live On Air” odbędzie się 26 maja w MBC-R FM4U o 12 KST.  W poniedziałek 30 maja usłyszymy Jong Hyuna w KBS Cool FM o tej samej porze. Ostatnią zaplanowaną wizytą jest audycja „Kim Chang Ryul’s Old School Radio” 2 czerwca na SBS-R PowerFM o godzinie 16 KST.

 

źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.