SM Entertainment opublikowało zdjęcia zapowiadające solowy comeback jednego z członków SHINee.

Po ponad roku od wydania mini albumu „BASE”, znów usłyszymy Kim Jong Hyuna. Piosenkarz spod skrzydeł SM Entertainment zapowiedział publikacje swojej pierwszej pełnej płyty na 24 maja o północy czasu koreańskiego. Będzie nazywała się ona „She is”. Z 9 piosenek Jong Hyun skomponował 8 oraz brał udział w pisaniu tekstów do wszystkich utworów.

 
Pierwsze zdjęcia zapowiadające nową płytę pojawiły się 17 maja na specjalnie stworzonej dla Jong Hyuna stronie. Znajdziecie tam informacje prasowe na temat artysty, fanboard oraz harmonogram, który zostanie niedługo uzupełniony. Żywe kolory na stronie są wskazówką dotyczącą klimatu, jaki będzie mieć krążek. Cały projekt będzie odważny i nowoczesny.

W styczniu zeszłego roku Jong Hyun wydał swój pierwszy mini album „BASE”, w którym tytułową piosenką była Déjà-Boo (stworzona razem z Zion. T). Płyta otrzymała bardzo dobre recenzje, zdobyła też pierwsze miejsce na listach przebojów. Wydany 17 września 2015 roku krążek „Story Op.1” także został pozytywnie przyjęty, mimo, iż nie był promowany w programach muzycznych. Artysta w marcu tego roku wziął udział w projekcie SM Station i wraz z Heritage wydał utwór 한마디 (Your Voice). Jong Hyun napisał także piosenki dla wielu znanych artystów, takich jak IU, EXO, Taemin, Lim Kim oraz Lee Hi.


Jong Hyun spełnia się artystycznie także w radio. Od 2014 roku posiada własną audycję „Blue Night” w MBC FM4U. Oprócz tego wydał swoją własną powieść „Skeleton Flower: Things That Have Been Released and Set Free”. Pełny album to kolejny krok w jego bogatej w doświadczenia karierze.

 

AKTUALIZACJA 18.05

Oficjalny kanał SMTOWN na YouTube udostępnił pierwszy teaser piosenki 좋아 (She is). Utrzymany jest w żywych kolorach pop-art, które widzieliśmy już w poprzednich zapowiedziach od wytwórni. Na stronie Jong Hyuna pojawiły się także nowe zdjęcia promujące album.

 

 

AKTUALIZACJA 19.05

Nowy teaser już dostępny! Wraz z filmikiem pojawiło się również kolejne zdjęcie. Wytwórnia zapowiedziała uzupełnienie harmonogramu aktywności piosenkarza w najbliższym czasie.

 

 

AKTUALIZACJA 20.05

Na stronie Jong Hyuna pojawiła się pełna track lista albumu. Wraz z nią nowy teaser, utrzymany w takim samym klimacie, co poprzednie klipy.

 

AKTUALIZACJA 21.05

Nowy dzień – nowy teaser. Słyszymy w nim rytm – czyżby metronom? Strona ma również nowy kolor tła (przez jeden dzień było szare). Obecny odcień też jest żółty – tyle, że przygaszony. Pasuje do całego konceptu.

 AKTUALIZACJA 22.05

Tym razem aktualizacja jest skromniejsza od poprzednich – pojawiło się tylko zdjęcie.

 

źródła: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.