Wokalista EXO ma w planach wydanie kolejnego solowego krążka.

AKTUALIZACJA: 20 września

Na social mediach EXO oraz oficjalnej stronie solisty pojawiły się dwie grafiki. Jedna z nich to tracklista “Dear My Dear”, nowego albumu Chena, druga to natomiast harmonogram przedpremierowej promocji krążka. Będziemy mogli oglądać podczas niej głównie promocyjne fotografie, ale nie zabraknie także teasera klipu do tytułowego utworu czy skrótów wszystkich kawałków z wydawnictwa. Wszystkie daty i dokładne rozplanowanie promocji znajdziecie poniżej:

AKTUALIZACJA: 11 września

Na social media EXO zostały opublikowane pierwsze informacje dotyczące solowego comebacku Chena. Artysta wróci z nowym mini-albumem 1 października. Na płytę trafi sześć utworów. Krążek będzie zatytułowany “Dear my dear”. Przedsprzedaż ruszyła dzisiaj, 11 września.

Oryginalny post: W koreańskich mediach pojawiła się informacja nadchodzącym comebacku Chena. SM Entertainment potwierdziło te doniesienia. W bardzo krótkim oświadczeniu agencji mogliśmy przeczytać, że artysta jest w trakcie przygotowywania nowego materiału. Jego premiera planowana jest wstępnie na początek października.

Przypomnijmy, że Chen zadebiutował solowo w kwietniu tego roku, wydając “April, and a flower”. EP bardzo dobrze poradziło sobie na krajowych i światowych listach przebojów.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Oficjalna Strona Chena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.