Zespół rozpoczął promocję drugiego EP z serii “The Story of Light”.

AKTUALIZACJA: 8 czerwca

SHINee opublikowało dzisiaj drugi teaser teledysku do tytułowego I Want You.

 

AKTUALIZACJA: 7 czerwca

SM Entertainment podzieliło się nowymi dwoma zdjęciami SHINee. Poza tym, na shinee6 czeka kolejna playlista i fragment Drive. Więcej o piosence znajdziecie na Instagramie grupy.

 

AKTUALIZACJA: 6 czerwca

Kolejne teaserowe zdjęcia poświęcone są całemu zespołowi. Tak jak w poprzednich dniach, na shinee6 czeka nas nowa playlista oraz fragment piosenki. Tym razem przesłuchamy Electric. Instagram SHINee został zaktualizowany o szczegóły piosenki.

 

AKTUALIZACJA: 5 czerwca 

W dzisiejszej aktualizacji zobaczyliśmy indywidualne teasery Minho oraz Onew. Na shinee6 można sprawdzić nową playlistę oraz fragment Who Waits For Love. Na Instagramie SHINee dowiecie się więcej o samej piosence i usłyszycie jej początek.

 

AKTUALIZACJA: 4 czerwca

Pojawiły się nowe materiały na oficjalnej stronie oraz social media zespołu. Tym razem są to zdjęcia teaserowe. Na shinee6 zaś można posłuchać fragment Chemistry. Oprócz tego, podano wygląd fizycznego albumu. 

 

Oryginalny post: Na oficjalnej stronie SHINee oraz social media zespołu pojawiły się pierwsze zwiastuny kolejnej płyty z najnowszego projektu grupy. Tytułową piosenką nadchodzącego EP będzie I Want You. Jak zapowiadano już w maju, drugą część “The Story of Light” usłyszymy 11 czerwca. Sprawdźcie wszystkie teasery poniżej:

Przypomnijmy, że “The Story of Light” ma na celu uczczenie dziesięciolecia występów zespołu na scenie. Pierwsze EP usłyszeliśmy 28 maja, a promował je kawałek Good Evening. Podsumowanie krążka możecie przeczytać na naszej stronie – TUTAJ. Sprawdźcie też naszą specjalną “K-Listę”, stworzoną z okazji rocznicy z SHINee Poland Spam.

Całą promocję “The Story of Light EP.2” będziecie mogli znaleźć w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: shinee.smtown.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.