Grupa z SM Entertainment wróci w ostatnim tygodniu lutego.

AKTUALIZACJA: 18 lutego

Nowy dzień – nowe teasery! Tym razem zobaczymy na nich Key:

 

AKTUALIZACJA: 17 lutego

Poranna aktualizacja zaowocowała w indywidualne teasery i wideo Taemina! Zobaczcie je poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 16 lutego

W pierwszych zapowiedziach character teaser zobaczyliśmy Onew. Zobaczcie zdjęcia i wideo poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 14 lutego

Tym razem aktualizacja jest nieco mniejsza – na social media SHINee pojawiły się dwa grupowe zdjęcia:

AKTUALIZACJA: 13 lutego

Nadszedł czas na drugi duet zespołu – na teaserach pojawili się Taemin oraz Minho.

AKTUALIZACJA: 12 lutego

Tematyka teaserów znowu przeniosła się z pełnej grupy na poszczególnych członków zespołu. Ponownie ujrzeliśmy Key oraz Onew, jednak i tym razem zadbano o stylistyczną zmianę w koncepcie:

AKTUALIZACJA: 11 lutego

Znowu zobaczyliśmy pełną grupę na teaserach. Tym razem jednak zmieniono koncept! Zobaczcie zdjęcia poniżej:

AKTUALIZACJA: 10 lutego

SM Entertainment podzieliło się teaserami z Minho i Taeminem. Poza tym, zobaczyliśmy nowe grupowe ujęcia członków SHINee.

AKTUALIZACJA: 9 lutego

Zespół skupił się dzisiaj na jednym duecie – Key oraz Onew. To właśnie oni otrzymali swoje teasery, które możecie zobaczyć poniżej:

AKTUALIZACJA: 8 lutego

Tytułowym singlem nowego albumu SHINee będzie Don’t Call Me, hip-hopowy, taneczny utwór. Grupa podzieliła się zwiastunem konceptu w formie wideo oraz dwiema grupowymi fotografiami. Wszystko obejrzycie niżej:

AKTUALIZACJA: 5 lutego

SHINee podzieliło się oficjalnym harmonogramem nadchodzącej promocji nowego albumu, „Don’t Call Me”, która wystartuje już w przyszłym tygodniu. W jej trakcie zobaczymy zdjęcia teaserowe, zapowiedzi konceptu i zwiastun klipu. Premiera krążka zaplanowana jest na 22 lutego.

Oryginalny post: Na SNS SHINee, o północy KST 1 lutego, pojawił się oficjalny zwiastun powrotu zespołu z nową muzyką. Siódmy w karierze boysbandu pełny album usłyszymy 22 lutego. Podpis pod tajemniczą comebackową fotografią to: „Jakiekolwiek podobieństwo do prawdziwej osoby lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe”, co może zapowiadać koncept płyty. 

W ostatni dzień stycznia zespół poprowadził transmisję live, na której przedpremierowo podzielił się jedną z piosenek z nadchodzącego krążka. Utworu Marry You możecie posłuchać poniżej:

Będzie to pierwszy comeback SHINee od ponad dwóch lat. Od czasu wydania trylogii The Story Of Light” każdego z członków grupy usłyszeliśmy w solowych wydawnictwach, a trzech z nich zaciągnęło się do armii. W 2020 oficjalnie zakończyli swoje służby wojskowe: Onew w lipcu, Key w październiku, a Minho w listopadzie. 

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter SHINee
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.