Zapowiedziany wcześniej krążek rapera Monsta X niedługo ujrzy światło dzienne. Sprawdźcie, co już o nim wiemy.

AKTUALIZACJA: 18 lutego

Zobaczyliśmy wideo ze skrótami wszystkich piosenek z albumu I.M’a. Dzięki filmowi wiemy także więcej o koncepcie „DUALITY”.

 

 

AKTUALIZACJA: 14 lutego

Starship Entertainment opublikowało zdjęcia teaserowe z udziałem I.M’a.


 

 

AKTUALIZACJA: 10 lutego

I.M podzielił się tracklistą swojego nadchodzącego krążka. Na „DUALITY” znajdziemy pięć kawałków, w tym tytułowe God Damn. Warto dodać, że wszystkie piosenki wyszły spod pióra samego rapera, który napisał zarówno muzykę, jak i tekst utworów. Więcej szczegółów znajdziecie na poniższej grafice:

 

AKTUALIZACJA: 8 lutego 

Poznaliśmy harmonogram promocji „DUALITY”. Już 10 lutego poznamy listę utworów z nadchodzącego krążka, w kolejnych dniach artysta podzieli się zdjęciami teaserowymi, zapowiedzią mv oraz album preview. Więcej szczegółów znajdziecie na poniższej grafice: 


 

Oryginalny post: Pod koniec stycznia Starship Entertainment poinformowało, że I.M pracuje nad solowym materiałem. Fani nie musieli długo czekać na więcej szczegółów. Na social media Monsta X pojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź płyty. Artysta wyda swój pierwszy cyfrowy mini-album zatytułowany „DUALITY19 lutego o 14:00 KST (6:00 czasu polskiego). 

 

Warto przypomnieć, że nie będzie to pierwsze solowe wydawnictwo muzyka. Raper grupy Monsta X w 2019 wydał swój mixtape „HORIZON”, a także mogliśmy usłyszeć go w kawału Need To Know nagranym wraz z ELHAE. 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Monsta X 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.