Wytwórnia zespołu podzieliła się pierwszymi zdjęciami promocyjnymi nowego krążka boysbandu.

AKTUALIZACJA: 16 maja

Big Hit Entertainment opublikowało drugi zwiastun teledysku do Fake Love.

 

AKTUALIZACJA: 14 maja

Zobaczyliśmy pierwszy teaser Fake Love.

 

AKTUALIZACJA: 13 maja

Poznaliśmy tracklistę „Love Yourself: Tear”. Na trzecim pełnym albumie zespołu znajdzie się 11 piosenek. Big Hit Entertainment nie poinformowało oficjalnie, który z nadchodzącym kawałków będzie tytułowym utworem płyty. Wiemy jednak, że BTS wystąpi na Billboard Music Awards z numerem Fake Love (druga pozycja), więc fani podejrzewają, że może być to właśnie główna piosenka LP. Na trackliście znalazł się też kawałek  전하지 못한 진심  (bezpośrednio tłumaczony jako „the sincere heart”, czyli „szczere serce”) z udziałem Steve’a Aoki, który pracował z grupą przy remixie MIC Drop

AKTUALIZACJA: 10 maja

Zobaczyliśmy kolejne fotografie BTS, tym razem dla wersji „U” „Y”.

 

Oryginalny post: Big Hit Entertainment poprzez oficjalną stronę internetową i social media opublikowało pierwsze teaserowe fotografie nadchodzącego krążka BTS. Zdjęcia odpowiadają wersjom „O” i „R” albumu. Przypomnijmy, że w przedsprzedaży dostępne są cztery typy płyty: „Y”, „O”, „U” i „R”. 

 

Premiera „Love Yourself: Tear” jest zapowiedziana na 18 maja. Ostatnio zespół podzielił się klipem do kawałka Singularity w wykonaniu V. Wideo przypomnicie sobie TUTAJ. Boysband kontynuuje też historię całego konceptu. Kilka dni wcześniej zobaczyliśmy nowy wpis do pamiętnika z serii „The Notes”. Tłumaczenie tekstu znajdziecie TUTAJ.

Całą promocję „Love Yourself: Tear” będziecie mogli śledzić w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Big Hit Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.