Członkowie Highlight przez całą swoją karierę prezentowali się nam z różnych stron. Tym razem świadomi nadchodzących zmian ukazali fanom swoje umiejętności w gatunkach, w których czują się najlepiej. Co zatem znajdziemy na „OUTRO”? Sprawdźcie nasze podsumowanie!

Highlight powróciło z specjalnym albumem 20 listopada. Jest to wyjątkowe wydawnictwo w dorobku grupy, biorąc pod uwagę nadchodzące służby wojskowe członków zespołu. Na „OUTRO” znajdziemy duety, wspólne utwory grupy, jak i solo Doojona, który jest w trakcie odbywania obowiązku wojskowego. Zastosowanie takiego rozwiązania dało każdemu większą swobodę w przygotowywaniu różnorodnego materiału.

Tytułowym utworem krążka zostało Loved. Kawałek jest emocjonalną, lecz pełną energii mieszanką popu z EDM. Rozpoczyna się w, charakterystycznym dla Highlight, tanecznym stylu. Co więcej, na uwagę słuchacza zasługują charyzmatyczne zwrotki Junhyunga, które idąc w parze z całą kompozycją, dają wrażenie dojrzalszej propozycji od poprzednich singli grupy. Bohater utworu wyznaje, że pomimo jego starań ukochana go opuściła. Jego myśli są pełne sprzeczności. Z jednej strony tęskni za swoją wybranką, z drugiej jej nienawidzi. Dochodzi on w pewnym momencie do wniosku, że musiał bardzo mocno kochać swoją partnerkę, jeśli przez to wszystko przechodzi. Pomimo bolesnej historii, którą opowiada tekst, pozycja swoją melodią pozostawia pozytywne skojarzenia.

Na „OUTRO” znalazło się łącznie sześć utworów, w tym jedna wersja instrumentalna. Co powinniśmy wiedzieć o pozostałych propozycjach formacji?

  1. Loved
  2. Wind ( Yoseob & Dongwoon) – prosta, melancholijna ballada, w której słychać inspirację R&B. Utwór idealnie ukazuje style muzyczne obu artystów, pozostawiając im jednocześnie miejsce na przedstawienie swoich możliwości wokalnych. W tekście bohater numeru przyznaje, że jest na siebie zły, pragnie przeprosić swoją ukochaną za krzywdy, które jej wyrządził.
  3. Leave Me Alone (Junhyung & Gikwang) – dynamiczna, pełna energii oraz pewności siebie kompozycja inspirowana alternatywnym rockiem. Mężczyzna usiłuje się w niej odciąć od dawnej miłości, z którą nie ma najlepszych wspomnień. 
  4. Nightmare (Doojoon) – pomimo nieco mrocznego wrażenia jakie pozostawia tytuł, kawałek jest popową propozycją. Opowiada on o trudnej relacji, z której mężczyzna pragnie się wydostać. Doojoon wyznaje, że biegnie on do swojej dawnej miłości wbrew swojej woli. Błaga ją wręcz aby odeszła.
  5. Take Care – ostatni utwór na krążku idealnie podsumowuje wszystkie rozstania, z jakimi członkowie boysbandu musieli się zmierzyć. Kawałek jest ukłonem w stronę fanów, z którymi grupa, w świetle nadchodzących wezwań do odbycia służby, musi się na jakiś czas pożegnać. Highlight prosi Lights, aby dbali o siebie podczas ich nieobecności.

Wydawnictwo stanęło na podium listy iTunes w dziewięciu krajach. Kilka godzin po premierze Loved zaczęło być notowane na najważniejszych koreańskich listach przebojów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej.

 

Dodatkowo, koreański serwis Melon opublikował kilka fotografii zza kulis sesji zdjęciowej promującej krążek. 

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Highlight

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.