YG Entertainment zabrało głos w sprawie solowych projektów członkiń BLACKPINK.

Nadchodzące miesiące będą wyjątkowo pracowite dla jedynej żeńskiej grupy YG Entertainment. Girlsband jest w trakcie przygotowań do czerwcowego comebacku, zaś we wrześniu usłyszymy pierwsze LP grupy. Mimo to, agencja wydała oświadczenie informujące o postępach prac nad solowymi wydawnictwami Rosé, Lisy oraz Jisoo. Zgodnie z jego treścią, przygotowania do premiery solowego singla Rosé trwały ponad rok. Wokalistka zakończyła nagrywanie materiału, który światło dzienne ujrzeć ma już we wrześniu. Kolejna w kolejce jest Lisa, której utwór także jest już gotowy. Aktualnie trwają jednak jeszcze prace nad solowym debiutem Jisoo. Tłumaczenie wcześniej wspomnianego oświadczenia YG Entertainment znajdziecie poniżej:

Witajcie. Tutaj YG Entertainment.

YG opublikowało ostatnio oświadczenie dotyczące nadchodzącego comebacku BLACKPINK oraz oficjalnej premiery nowego materiału w czerwcu oraz wrześniu.

Po przeanalizowaniu wielu odpowiedzi fanów z Korei oraz zagranicy, doszliśmy do wniosku, że wielu z Was jest ciekawych planów dotyczących solowych wydawnictw poszczególnych członkiń.

YG wydało pierwszy singiel Jennie, SOLO, w listopadzie 2018 roku. Zaś nad pierwszym solowym utworem Rosé pracowaliśmy ponad rok.

Ponieważ chcieliśmy wydać kilka utworów w formie albumu, zajęło nam to dłużej niż sądziliśmy. Prosimy o Wasze zrozumienie.

Prace nad solowym wydawnictwem Rosé zostały zakończone, a data jego premiery została przewidziana na wrzesień, tuż po zakończeniu promocji pierwszego w karierze BLACKPINK pełnego albumu.

Zapadła taka decyzja, ponieważ członkinie uważają, że grupowy comeback jest najważniejszy.

Co więcej, cudowny singiel Lisy jest gotowy do wydania, jesteśmy również w trakcie prac nad solowym debiutem Jisoo.

Wszystkie członkinie zadebiutują solowo jedna po drugiej, zaraz po wydaniu pierwszego pełnego albumu BLACKPINK.

YG jest wdzięczne wszystkim fanom w Korei oraz za granicą, którzy do dzisiaj wspierają BLACKPINK. Uważnie obserwujemy Wasze opinie, które, chociaż może to brzmieć błaho, są dla nas bardzo pomocne.

YG nie przestanie wspierać BLACKPINK w tworzeniu muzyki oraz dalszym rozwoju artystycznym. To wszystko dlatego, że odpłacenie się za miłość, którą okazujecie BLACKPINK, jest naszym priorytetem.

Dzisiaj jest 1 czerwca.

Prosimy, abyście nadal wspierali członkinie BLACKPINK, które ciężko pracują nad czerwcowym comebackiem.

Dziękujemy.

 

Przypomnijmy, że Jennie zadebiutowała z SOLO pod koniec 2018 roku. Członkinie BLACKPINK po raz ostatni usłyszeliśmy natomiast w zeszłym tygodniu na wydanym wraz z Lady Gagą Sour Candy.

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter YG Entertainment 

  1. Czekamy z niecierpliwością na solowe piosenki dziewcząt JISOO , ROSE I LISA .
    Mam nadzieję że znów nas zadziwią i dadzą nam siłę na przyszłe dni.
    Wspieram ich mocno i życzę im lekkiej pracy podczas tworzenia i nagrywania . Trzymajcie się ciepło . POZDRAWIAM BEATA Z POLSKI :*

  2. Oj coś nie do końca we wrześniu… Jest końcówka listopada, a żadnej z piosenek nie ma. Szkoda…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.