Boysband dołączył do grupy artystów YG Entertainment, którzy pokonali już barierę 100 milionów wyświetleń.

Teledysk do LOVE SCENARIO jest pierwszym z repertuaru iKON, który obejrzano 100 milionów razy. Piosenka promowała drugi pełen album zespołu, „RETURN”. Ukazał się on 25 stycznia tego roku. Przy tworzeniu tytułowego kawałka pracowali B.I, Bobby i producent MILLENNIUM.

LOVE SCENARIO opowiada o miłości jako elemencie życia. Daje ona człowiekowi dużo szczęścia, ale też smutku. Dynamikę codzienności podkreśla również melodia prowadzona przez pianino. Podsumowanie comebacku z „RETURN” przeczytacie TUTAJ. Płyta po premierze została dobrze przyjęta na całym świecie, wspinając się na szczyty list GAON, Oricon czy Billboard.  Sam tytułowy kawałek zdobył tzw. „Perfect All-Kill” i pobił rekord w długości jego trwania.


Wśród artystów YG Entertainment swoje „setki” zaliczyli już BIGBANG, 2NE1, BLACKPINK oraz PSY, który niedawno opuścił agencję. Oprócz nich w „klubie 100 milionów” są również BTS, 4Minute, HyunA, Girls’ Generation, Taeyeon, f(x), EXO, Super Junior, TWICE, Red Velvet, MOMOLAND, GOT7 oraz Chanyeol i Punch.

 

źródło zdjęcia: YG Entertainment 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.