Z okazji nadchodzącej rocznicy debiutu, girlsband zapowiedział „4+1 PROJECT”, którego częścią jest kinowa premiera filmu o zespole w 100 krajach na całym świecie.

AKTUALIZACJA: 15 lipca

YG Entertainment opublikowało zapowiedź nadchodzącego filmu BLACKPINK:


 

Oryginalny post: Nad ranem 16 czerwca YG Entertainment poinformowało, że już tego lata Blinks spotkają się w kinach na całym świecie, aby świętować piątą rocznicę debiutu jedynego girlsbandu spod skrzydeł wytwórni. Premiera „BLACKPINK The Movie” zaplanowana jest na sierpień, jednak na ten moment nie znamy dokładnej daty, ani listy krajów, w których odbędą się pokazy filmu. 

Produkcja została nagrana w technologii ScreenX, 4DX oraz za połączeniem obydwóch formatów. ScreenX umożliwia projekcie na 3 ekranach, które otaczają widza. 4DX w produkcjach muzycznych wykorzystuje się najczęściej celem stworzenia przestrzennych efektów dźwiękowych zbliżonych do sali koncertowej.

Przypomnijmy, że w drugiej połowie zeszłego roku BLACKPINK wydało pierwszy w swojej karierze pełny album. W marcu usłyszeliśmy „-R-” z tytułowym On The Ground od Rosé. Zgodnie z zapowiedziami YG Entertainment następna w kolejce do solowego debiutu ma być natomiast Lisa.

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.