W piątkowym projekcie SM Entertainment po raz drugi usłyszymy głos z SHINee!

AKTUALIZACJA 11.08

Duet Onew z Jin Ah już dzisiaj. Pojawiło się kolejne nagranie piosenki, tym razem w wersji z tekstem.  Prócz tego, fani mogą zobaczyć jak wygląda zapis nutowy Starry Nigh.

 

 

#밤과별의노래 #SMSTATION #0812 #온유 #이진아 #StarryNight

Film zamieszczony przez użytkownika @smtownstation

 

 

 

 

#밤과별의노래 #SMSTATION #0812 #온유 #이진아 #StarryNight

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @smtownstation

 

Oryginalny post: Po wydaniu ostatniej piosenki SM STATION z udziałem Girls’ Generation, szybko otrzymaliśmy podpowiedź, co do następnego utworu. Był nią krótki fragment nagrania, udostępniony na Instagramie projektu. Fani SHINee nie mieli wątpliwości – to właśnie lider zespołu, Onew (Lee Jin Ki), zaśpiewa w kolejnej odsłonie SM STATION.

 

 

Wokaliście będzie towarzyszyć Lee Jin Ah. Solistka zajęła trzecie miejsce w czwartym sezonie show SBS „K-Pop Star”. Aktualnie wydaje pod szyldem Antenna Music, zatem będzie to kolejna kolaboracja artysty SM Entertainment z muzykiem z innej agencji.

Onew i Jin Ah wykonają utwór Starry Night. Wytwórnia opisuje go jako „reinterpretację współczesnego jazzu, opartą na dźwięku basu i klawiszy”. Piosenka ma być również „emocjonalną bajką [opowiedzianą dzięki] słowom i melodii”. Kawałek usłyszymy już w czwartek, 11 sierpnia o 17:00 czasu polskiego!


Czekacie na SM STATION z Onew?

źródła: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.