Zespół opublikował pierwsze teasery zapowiedzianego wcześniej albumu. Szczegóły w naszym artykule.

AKTUALIZACJA: 15 marca

NU’EST wydało pożegnalny album „Needle & Bubble” z tytułowym utworem 다시, 봄. Na płycie znalazło się łącznie 10 piosenek, w większości są to nowe wersje starych piosenek. Jedynie dwie pozycje są premierowe. 

 
 

AKTUALIZACJA: 14 marca

Nadrabiamy promocję NU’EST do „Needle & Bubble”. Premiera ostatniego albumu grupy już jutro. Poniżej znajdziecie skrót piosenek oraz zwiastuny do teledysku do 다시, 봄.

 
 
 

AKTUALIZACJA: 10 marca

NU’EST opublikowało listę utworów, które znajdą się na krążku. Jak się okazuje w większości są to nowe wersje starych piosenek. Jedynie dwie pozycje na płycie są całkowicie nowe. Tytułowym singlem zostało 다시, 봄

AKTUALIZACJA: 9 marca

Obejrzyjcie nową porcję teaserów od NU’EST. Poniżej znajdziecie fotografie grupowe oraz indywidualne zdjęcia Rena i Minhyuna. 

Oryginalny post: Kilka dni temu informowaliśmy Was o wygaśnięciu kontraktu grupy z wytwórnią PLEDIS Entertainment oraz o ostatnim albumie, który będzie oficjalnym pożegnaniem. Na pierwsze wiadomości na temat krążka nie musieliśmy długo czekać. 3 marca NU’EST udostępniło harmonogram comebacku z „Needle & Bubble”. Premierę albumu zaplanowano na 15 marca 18:00 KST (10:00 czasu polskiego). Poniżej znajdziecie szczegóły powrotu oraz pierwsze fotografie promujące płytę. 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter NU’EST 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.