Wytwórnia poinformowała o tymczasowej przerwie w działalności artysty w zespole. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

IST Entertainment w dzisiejszym oświadczeniu poinformowało o stanie zdrowia Erica, a także decyzji jaką podjęto w porozumieniu z członkami The Boyz. Poniżej znajdziecie tłumaczenie wiadomości:

Witajcie, tutaj IST Entertainment

 

Oświadczenie dotyczy stanu zdrowia członka The Boyz Erica i jego przyszłych aktywności.

Członek The Boyz – Eric – ostatnio skarżył się na złe samopoczucie oraz inne problemy zdrowotne. Otrzymał dokładną diagnozę i dużo odpoczywa.

Zdrowie artysty stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego uznaliśmy, że nie jest możliwe, by Eric angażował się w pracę. W związku z tym chcielibyśmy poinformować, że Eric tymczasowo zawiesza swoje aktywności.

The Boyz będzie kontynuować aktywności w 10-osobowym składzie. Decyzja ta została podjęta w trosce o zdrowie Erica, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

Poinformujemy was, gdy ta sytuacja ulegnie zmianie.

Eric skupi się jedynie na powrocie do zdrowia i podczas swojej przerwy nie będzie uczestniczył w żadnych indywidualnych aktywnościach. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc artyście szybko wyzdrowieć.

Przepraszamy za zaniepokojenie fanów tą nagłą wiadomością i prosimy o wsparcie.

Dziękujemy.

Warto przypomnieć, że ostatnim albumem The Boyz było “MAVERICK”, wydane 1 listopada ubiegłego roku. Natomiast kilka dni temu, 2 marca, miało premierę OST Echostworzone do Webtonu „Level Up Alone”. 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter The Boyz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.