W końcu doczekaliśmy się ostatniego z trzech teledysków promujących najnowszy album Bangtan Boys.

Odkąd zespół zapowiedział 1 maja teledysk do Save ME, fani przeganiali się teoriami kiedy klip ujrzy światło dzienne. BTS trzymał nas jednak w niepewności do samego końca. Bez zapowiedzi opublikował MV do wspomnianej piosenki o 22:00 KST.

Klip jest taneczny, zespół też świetnie radzi sobie z interakcjami z kamerą. Przypomnijmy, że tekst do Save ME napisali członkowie zespołu Rap Monster, Suga i J-Hope, przy współpracy z Samanthą Harper. Za muzykę odpowiedzialni byli Pdogg, Ray Michael Djan Jr. i Ashton Foste. Teledysk jest ostatnim z trzech zapowiedzianych przez Big Hit Entertainment w oświadczeniu z kwietnia. Przedtem mogliśmy zobaczyć MV do Epilogue: Young Forever Fire.

Wydanie teledysku możemy traktować jako koniec niezwykle krótkiej promocji „The Most Beautiful Moments in Life: Young Forever”. Podczas nich, grupa wzięła udział w czterech programach muzycznych: M!Countdown, KBS Music Bank, MBC Music Core i SBS Inkigayo. Gdzie mogła zajęła pierwsze miejsce. Dwa razy, oprócz Fire, chłopcy zaśpiewali właśnie Save ME.

 
BTS 7 i 8 maja rozpoczął trasę koncertową, która ma promować nową płytę. Na występach w Seulu pojawiło się 24 tys osób, wśród których byli też rodzice chłopców. Następny koncert z trasy zaplanowany jest na 9 czerwca w Taipei. Do tego czasu, zespół będzie zajmował się aktywnościami indywidualnymi.

Jak podoba Wam się klip do Save ME?

źródło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.