Członkowie Monsta X podłożyli głosy pod swoje animowane wersje w popularnym serialu Cartoon Network.

Boysband ze Starship Entertainment jako pierwszy koreański artysta pojawił się gościnnie w amerykańskim serialu “Między nami, misiami” (ang. We Bare Bears). Produkcja skupia się na historiach trzech niedźwiadków, przeżywających wiele przygód w świecie ludzi. W odcinku z udziałem Monsta X, “Urodziny Pandy”, Grizz i Lodomir postanawiają ułożyć plan mający na celu spotkanie się Pandy z jego ulubionym k-popowym boysbandem. 

Członkowie grupy sami podłożyli głosy pod swoje zaanimowane wersje. “Jesteśmy całkowicie zachwyceni i zaszczyceni, że mogliśmy wystąpić w odcinku “Między nami, misiami”. To jeden z najbardziej kochanych seriali animowanych na świecie! Włożyliśmy dużo wysiłku w tę współpracę i mamy nadzieję, że zarówno nasi fani, jak i fani “Między nami, misiami”, będą mogli się przy tym dobrze bawić”, skomentował kolaborację I.M w wywiadzie dla magazynu Billboard.

Cały odcinek będzie miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych 27 maja, jednak na Twitterze Cartoon Network opublikowano fragment animacji z udziałem Monsta X. Sprawdźcie go poniżej!

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Magazyn Billboard / Oficjalny Twitter Monsta X 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.