Monsta X wróciło z rozszerzoną wersją swojego pierwszego pełnego albumu. Czym płyty różnią się od siebie?

„The CLAN Part 2.5: The Final Chapter <BEAUTIFUL>” ujrzało światło dzienne 21 marca. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu rankingu najlepszych światowych albumów Billboard. Na początku czerwca rozpoczęła się promocja rozszerzonej wersji wydawnictwa. „Shine Forever” pojawiło się na półkach sklepów 19 czerwca o 18:00 KST. 

Na albumie, oprócz piosenek z podstawowej wersji płyty, znalazły się dwa nowe utwory: Shine Forever Gravity. Pierwszy został także tytułowym singlem, z którym Monsta X będzie promować się w programach muzycznych. Kawałek powstał dzięki 리시(LISHBEASTS), STEREO14 oraz BiNTAGE. Zawiera w sobie elementy future bass oraz hip-hopu. W pisanie tekstu zaangażowani byli także raperzy zespołu – Jooheon oraz I.M. Słowa są wiadomością do ukochanej, by dalej lśniła swoją urodą. Muzycy obiecują też, że na zawsze zostaną u jej boku. Teledysk nie jest jednak powiązany z historią zawartą w piosence. Opowiada on o przyjaźni bohaterów i ich problemach. 

Gravity napisali RE:ONE, Davey Nate, Mafly, Jooheon oraz I.M. Tekst piosenki ma prosty przekaz – spotkanie dziewczyny jest dla chłopaka jak podróż w inną galaktykę. To delikatna kompozycja z elektronicznym brzmieniem. Występuje w przeciwieństwie do tytułowego, tanecznego kawałka.

Monsta X opublikowało klip zza kulis sesji zdjęciowej do albumu. Znajdziecie go także u nas: 

Shine Forever znalazło się na pierwszym miejscu na k-popowych chartach na iTunes w 19 krajach świata. Chłopcy zaczęli już promocję nowego singla w programach muzycznych. Zobaczcie, jak zaprezentowali się w czwartkowym M!Countdown. 

Starship Entertainment podzieliło się także galerią zza kulis teledysku do Shine Forever. Wszystkie zdjęcia znajdują się w galerii poniżej:

 

źródła: (1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.