Muzycy nagrali zalotną balladę, która została bardzo dobrze odebrana w Korei.

Loco i Hwasa pojawili się w programie “Hyena on the Keyboard”, który ma na celu zaprezentowanie talentu artystów niezbyt dobrze znanych ze swojej producenckiej strony. Muzycy wykonali wspólnie kawałek stworzony przez Woogie’go z H1GHER MUSIC. 주지마 (ang. don’t) to rozmowa dwojga, którzy podczas spotkania starają się uniknąć picia alkoholu. Oboje boją się, że mogłoby się to przyczynić do rozluźnienia atmosfery i chęci poznania się bliżej.

Kawałek bardzo szybko skupił uwagę koreańskiej publiczności. Trzy dni po emisji odcinka, 23 kwietnia, piosenka Loco i Hwasy znalazła się na szczycie wszystkich notowań muzycznych w kraju. Utwór kilka dni utrzymuje się na pierwszych pozycjach list przebojów. W związku z sukcesem, duet wystąpi z piosenką 27 kwietnia w programie “Music Bank” telewizji KBS.

Występ możecie obejrzeć po kliknięciu w ten link. Artyści wykonali wspólnie też najnowszy kawałek rapera, 나타나줘, dostępny pod tym adresem.

Muzyk pojawił się w show po raz drugi. Ostatnio w październiku zeszłego roku wystąpił u boku Graya, Sleepy’ego i Hoody w I’m Fine. Na początku maja usłyszymy Loco we wspólnym kawałku artystów AOMG – Turn it over, o którym przeczytacie TUTAJ. Hwasa miesiąc temu wydała nastrojowy kawałek 덤덤해지네  (Be calm), rozpoczynając serię solowych wydawnictw członkiń MAMAMOO. 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.