Zespół ujawnił kolejne atrakcje, które przygotował dla fanów z okazji swoich trzecich urodzin.

BTS Festa 2016 w pełni! Już od ponad tygodnia zespół zasypuje nas prezentami. Mogliśmy m.in. usłyszeć specjalną piosenkę w wykonaniu Jungkooka i Rap Monstera; zobaczyć jak chłopcy tańczą do Silver Spoon, czy przeczytać nowe profile członków Bangtan. O tym, co jeszcze czeka nas podczas BTS Festa pisaliśmy TUTAJ.

Już 13 czerwca będziemy natomiast świętować trzecią rocznicę debiutu BTS. Z tej okazji zespół nawiązał współpracę z serwisem Naver. Na platformie Vlive+, grupa wyprawi specjalne przyjęcie urodzinowe. Ponadto, zapowiedziano serię filmów „BTS Bon Voyage”, gdzie zobaczymy 8-odcinkowy pamiętnik z ostatniej podróży Bangtan Boys po północnej Europie. Dostępne będą także kulisy powstawania każdego z wideo. Pierwsze filmy obejrzymy z początkiem lipca.

Za dostęp do zarówno przyjęcia urodzinowego grupy, jak i serii „Bon Voyage”, trzeba będzie zapłacić specjalnymi monetami zebranymi na Vlive. Dostęp do wideo z przyjęcia urodzinowego kosztuje 150 monet, a do wszystkich ośmiu odcinków pamiętników wyjazdowych (wraz z klipami zakulisowymi) 400. Jeśli nie uzbieraliśmy wystarczającej ich sumy, możemy je dokupić za realne pieniądze. Ceny wahają się od niecałych 4 zł za 50 monet do 174 zł za 2400 monet (przyjmując aktualny kurs dolara – 3,8 zł).

BTS jest drugim zespołem, który współpracuje w ten sposób z Naver-em. Ostatnio na Vlive+ mogliśmy oglądać comeback EXO.

źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.