„Królowe Lata”, Sistar, planują kolejny w ich karierze wakacyjny comeback. 

Źródło ze Starship Entertainment zdradziło, że girlsband planuje powrót z nowym materiałem na czerwiec tego roku. Dokładna data nie jest jednak jeszcze ustalona. Dziewczyny pracują aktualnie z Black Eyed Pilseung. Ten producencki duet jest odpowiedzialny między innymi za wcześniejsze hity Sistar – Touch My Body oraz I Like That

Najnowsze EP grupy ujrzało światło dzienne w czerwcu 2016 roku. Od tej pory członkinie girlsbandu skupiły się na solowych aktywnościach. Hyorin wydała mini-album „It’s Me” w listopadzie zeszłego roku. Wokalistka wyruszyła także w trasę po USA oraz podpisała kontakt z międzynarodową wytwórnią. Oprócz tego, jej kawałek z Changmo wspiął się wysoko w koreańskich rankingach. Soyou zaśpiewała za to duet z Baekhyun’em z EXO, który w Walentynki tego roku zaliczył all-kill. Członkinie Sistar grały również w dramach oraz filmach. 

Girlsband dostał przydomek „Królowych Lata” nie bez przyczyny. Najpopularniejsze kawałki grupy, jak Touch My BodyShake It czy I Like That debiutowały właśnie w wakacje. Wytwórnia ma więc nadzieję na ponowny sukces kolejnego letniego wydawnictwa. 

 

źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.