Wokalistka Sistar wróciła na scenę z solowym mini albumem. Co o nim wiemy? 

Po niemalże trzech latach od premiery pierwszego albumu Hyorin, fani doczekali się solowego comebacku artystki. 8 listopada o północy KST światło dzienne ujrzał „IT’S ME”, który zawiera 6 utworów. Jak wcześniej zapowiadała wytwórnia: „nowy album Hyorin może być podsumowany cyframi 3 3 3”. Jeszcze przed debiutem krążka usłyszeliśmy dwie nowe piosenki: Love Like This z Dok2 oraz One Step z Jay Parkiem. Trzecim singlem promującym nowe wydawnictwo został Paradise. Oto jak prezentuje się pełna tracklista „IT’S ME”:

1. Paradise
2. Love Like This (Feat. Dok2)
3. One Step (Feat. Jay Park)
4. 꺼져
5. Slow (Feat. Jooheon)
6. Dope

Do każdego z trzech singli powstały wideoklipy. Pierwszy, do Love Like This, zobaczyliśmy już 26 października. Piosenka opowiada o zakochanych, którzy pasują do siebie jak puzzle i chcą spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Pozytywny przekaz tekstu podkreśla delikatna i wesoła melodia. Teledysk to czarno-białe ujęcia z uśmiechniętą Hyorin w roli głównej.

W dniu premiery utworu wokalistka zaśpiewała na żywo w towarzystwie I.M’a z Monsta X. Raper przejął kwestie nieobecnego na występie Dok2.

Dokładnie tydzień później, 1 listopada, światło dziennie ujrzał drugi klip, tym razem do piosenki One Step. Jest ona kolaboracją Hyorin z Jay Parkiem. Tak samo jak w przypadku pierwszego teledysku, występuje w nim jedynie wokalistka Sistar. Jest to spokojny utwór R&B, którego tekst mówi o parze zakochanych, którzy dopiero krok po kroku zbliżają się do siebie.

W trzecim tygodniu promocji pojawił się trzeci teledysk. Wideoklip do Paradise jest stworzony w zupełnie innym koncepcie niż poprzednie. Jest wypełniony tańcem i kolorami. Pasuje do rytmicznej, tanecznej piosenki o silnej kobiecie, która jest pewna siebie i swoich wdzięków.

Trzy single to nie jedyne „3” w comebacku Hyorin. Na albumie pojawiają się trzej mężczyźni – wspomniani wcześniej Dok2 i Jay Park oraz raper Monsta X – Jooheon. Z tym ostatnim piosenkarka wystąpiła na swoim przedpremierowym show, które mogliśmy obejrzeć dzięki platformie Vlive. Wykonali wspólny utwór – 꺼져 (Slow):

Jak podoba Wam się nowy album Hyorin?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.