Młody zespół powróci jeszcze w tym miesiącu.

AKTUALIZACJA: 15 listopada

Dzisiejsza informacja zasmuciła fanów. Pomimo wydania teasera do tytułowej piosenki U, wytwórnia YNB Entertainment zdecydowała się nie publikować teledysku. Więcej możecie przeczytać w naszym tłumaczeniu oficjalnego oświadczenia YNB Entertainment na Fan Cafe KNK:

„Witamy, tutaj YNB Entertainment.

W pierwszej kolejności, chcemy Was poinformować o złych nowinach.

Po dyskusjach, YNB Entertainment postanowiło odrzucić teledysk do [utworu] 'U’, który jest tytułową piosenką drugiego mini-albumu KNK.

Zakończyliśmy filmować 'U’ pod koniec października w Incheon, później próbowaliśmy edytować [teledysk] kilka razy, lecz z powodu jego jakości postanowiliśmy go odrzucić.

Wydaliśmy teaser do 'U’ dla Tinkerbells, które czekały na comeback KNK od [pierwszej] zapowiedzi. Jest nam przykro, że pokazaliśmy [teaser] w tak marnej jakości.

W przyszłości będziemy dobrze produkować albumy KNK, aby osiągnąć perfekcyjne rezultaty.

Przepraszamy.”

 

AKTUALIZACJA: 14 listopada

Wyszły nowe teasery – dark version!

 

AKTUALIZACJA: 12 listopada

„Remain” będzie pełna elektronicznych rytmów! Zobaczcie zapowiedź całej płyty:

 

AKTUALIZACJA: 11 listopada

Poznajemy coraz więcej informacji o nowej płycie. Po zdjęciach w wersji black oraz white, pojawiła się tracklista mini-albumu. Za większość produkcji odpowiada Kim Tae Ju, który współpracował z KNK przy poprzednich wydaniach. Kim You Jin pomagał przy komponowaniu i napisał tekst do괜찮은가봐 (Goodbye), a Oh Hee Jun jest autorem tekstu i współautorem kompozycji do Tonight. Tytułowy singiel „Remain” będzie się nazywał U.

Wiemy także, jak będzie wyglądał album w wersji fizycznej. Oprócz CD, znajdziemy w nim książeczkę z 84 zdjęciami, plakat, 1 losową kartę (na 10 możliwych) oraz 1 standee (na 5 możliwych).

 

AKTUALIZACJA: 8 listopada

Po wspólnym zdjęciu, nadszedł czas na pojedyncze teasery KNK! 

 

AKTUALIZACJA: 7 listopada

Pierwsze teaserowe zdjęcie zdradza koncept comebacku. Chłopcy powracają do klimatu z debiutu!

 

Oryginalny post: Wraz z wybiciem północy na zegarach w Korei, dowiedzieliśmy się nowych informacji od KNK! 7 listopada na social media pojawiła się zapowiedź drugiego mini-albumu w karierze zespołu. „Remain” usłyszymy już 17 listopada o północy KST (16:00 w Polsce).

Wskazówki o comebacku mogliśmy zobaczyć już wcześniej na często aktualizowanych oficjalnych social media KNK. Znajdziecie ich m.in. na Instagramie oraz Twitterze.

 

 

[크나큰] 우리는 연습중 YEAH! #크나큰 #KNK #컴백준비 #두둥

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 크나큰 (@official_knk_ynb)

KNK debiutował 3 marca 2016 roku z piosenką KNOCK, zdobywając serca wielu fanów melodyjnymi głosami, wyjątkowo wysokim wzrostem (średnia w grupie to 185cm) oraz doświadczeniem zdobytym podczas długiego, około 5-cio letniego stażu treningowego. Na scenę powrócili trzy miesiące później, 2 czerwca, z mini-albumem „AWAKE”.

 

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.