Pierwszy mini album zespołu ujrzał światło dzienne. Sprawdźcie, czym nas zaskoczyli!

Minął miesiąc od zakończenia promocji Knock. W międzyczasie KNK ciężko pracowali nad nowym mini albumem. Młoda grupa, chociaż nie ma zbyt wielkiego doświadczenia na rynku muzycznym, powróciła z podwoą siłą, by zachwycić fanów nowymi utworami! 2 czerwca w południe czasu koreańskiego został wydany BACK AGAIN, tytułowy utwór promujący płytę „AWAKE”. Mini album jest dostępny na różnych serwisach muzycznych, takich jak Melon, Mnet, Bugs, Naver, Genie oraz Olleh Music.

Zobaczcie nowy teledysk BACK AGAIN:

„Tęsknię za tobą, nienawidzę cię. Nie daję bez ciebie rady” – słyszymy w piosence. Opowiada ona o mężczyźnie, który cierpi po zerwaniu i prosi swoją ukochaną, by do niego wróciła. W rolę zakochanego mężczyzny wcielił się raper zespołu, Seungjun. Ballada posiada elementy house, a rap jest zgrabnie wpleciony pomiędzy śpiewane wersy. Tym razem oprócz estetycznych scenerii, KNK postanowiło zagrać ze światłem i kolorem na planie. Wytwórnia YNB podkreśla, że piosenka pokazuje silny i męski wizerunek grupy. Za produkcję całej płyty odpowiada Kim Tae Joo, a choreografię do BACK AGAIN ułożył Ha Woo Shin.

Wraz z comebackiem rozpoczyna się kampania promocyjna „AWAKE”. Pierwszy występ zaplanowany jest już 3 czerwca w KBS Music Bank, o którym chłopcy wspominali podczas jednej z transmisji na V.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.