SHINee zdradza więcej szczegółów dotyczących debiutanckiego albumu Key. Niedługo usłyszymy przedpremierowy singiel artysty.

AKTUALIZACJA: 2 listopada

Na oficjalnej stronie Key mogliśmy zobaczyć nowe zdjęcia muzyka:

 

AKTUALIZACJA: 1 listopada

Zobaczyliśmy dzisiaj pierwszy zwiastun klipu do Forever Yours:

AKTUALIZACJA: 31 października

Na oficjalnych social media SHINee poinformowano, że na nadchodzącym singlu Forever Yours usłyszymy Soyou. O 18:00 KST opublikowano także kolejne zdjęcia teaserowe Key.

 

Oryginalny post: Potwierdzono datę wydania debiutanckiego utworu Key. Forever Yours pojawi się na większych stronach muzycznych 6 listopada jako cyfrowy singiel. SM Entertainment opisuje kawałek jako mieszankę R&B oraz popu z namiastką tropical house, co ma dobrze współgrać z głosem Key oraz zaplanowanymi unikalnymi występami na scenie. Będzie to jedynie próbka materiału przed albumem, który będzie miał swoją premierę w dalszej części listopada.

Pierwsze informacje o debiucie Key pojawiły się w pierwszej połowie października. Od tamtego czasu artysta otrzymał szansę pokazania jednej z piosenek, jakie się znajdą na krążku. Podczas Seoul Fashion Week na pokazie Charms wystąpił z piosenką Chemicals. Wideo z występu zostało udostępnione przez oficjalne konto SHINee.

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Instagram SHINee

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.