Wokalista VIXX wystąpi w adaptacji jednego z najbardziej znanych musicali.

Ponownie zobaczymy Kena na deskach teatru! Wokalista VIXX zagra w musicalu „Titanic” w roli Frederica Barretta. Spektakle będą się odbywać od 10 listopada do 3 grudnia w Charlotte Theater w Jamsil.

„Titanic” miał swoją światową premierę 20 lat temu w kwietniu 1997 roku. Musical został inspiracją dla hitu hollywodzkiego kina, który powstał 7 miesięcy później. Opowiada o zatonięciu słynnego RMS Titanica, wcześniej obwołanego „Największym Dryfującym Obiektem na Ziemi”. 10 kwietnia 1912 roku statek wyruszył w podróż przez Atlantyk. Pięć dni później, „niezatapialny” kolos zniknął w głębinach oceanu, zabijając ponad 1500 mężczyzn, kobiet i dzieci. Autorzy musicalu, Peter Stone oraz Maury Yeston, pokazują historię ludzi, którzy znaleźli się na legendarnym statku: od najbogatszych klas, przez tych najbiedniejszych, którzy wydali wszystkie oszczędności na podróż, do pracowników Titanica. Musical otrzymał w sumie pięć nagród Tony Awards oraz dwie statuetki Drama Desk Awards.

Ken zagra rolę Frederica Barretta, palacza pracującego w kotłowni Titanica. Postać Barretta jest marzycielem i romantykiem, który szczerze kocha swoją narzeczoną. Planował poślubienie swojej miłości, gdy rejs się skończy. Podczas występu na pewno usłyszymy adaptację takich piosenek, jak How Did They Build Titanic? oraz Barret’s Song w wykonaniu Kena. Poza kartami scenariusza, Barrett jest znany jako jeden z niewielu ocalałych z tragedii.

Zobaczcie poniżej krótki zwiastun musicalu. Więcej na temat aktorów i spektaklów znajdziecie na kanale YouTube OD Musical i ich Twitterze.

 

źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.