Wytwórnia planuje wydać singiel, w którym usłyszymy m.in. zmarłego piosenkarza.

Nowa odsłona cyklu SM STATION zostanie wydana w najbliższy piątek 29 grudnia o 18:00 KST. Piosenka będzie nosić tytuł Dear My Family. Według informacji wytwórni, nagranie będzie pochodzić z koncertu SM Town Live World Tour V, który odbył się w sierpniu 2016 roku w Tokio. Usłyszymy w nim wielu artystów SM Entertainment, m.in. EXO, NCT, Red Velvet, czy Girls’ Generation. Pojawi się także Jonghyun oraz inni członkowie SHINee.

„Wydanie będzie [także] w pewnym stopniu hołdem dla Jonghyuna, fani będą mogli posłuchać jego głosu”, przeczytamy w oficjalnym oświadczeniu agencji. Cały dochód z singla zostanie przeznaczony na wsparcie Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

Oryginalna piosenka pochodzi z solowego albumu jednego z producentów wytwórni, Yoo Young Jina, wydanego w 2001 roku. To nie pierwszy raz, gdy artyści SM wspólnie zaśpiewali cover ballady. W 2012 roku powstał podobny klip.

Kim Jonghyun popełnił samobójstwo 18 grudnia bieżącego roku. Artysta przekazał fanom ostatnią wiadomość, w której wyjawił, że zmagał się z depresją.

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: allkpop.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.